Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Nem egyszer...

Ez mit jelenthet? Nem egyszer megtörtént már, és nem lehet véletlen!

Figyelt kérdés
Szóval, mint jelent az ilyesmi: múltkor tanultunk a Neandervölgyiről, és akkor pont azon a napon megjelent 1 oldalon egy Neandervölgyis kép, csak úgy random módon, tehát eddig sose még köze se volt hozzá. Akkor, nem olyan rég, mikor mondta a barátnőm hogy mindig használják azt a kifejezést hogy "ez kacsa!" és nem tudja mit jelent. A következő napon átlagosan neteztem, és megint megjelent hogy "Ez a hir kacsa!" Miért vannak ezek? Mi a jelentősége? Bocsi ha rossz kategóriába tettem, új vagyok itt..

#barátnő #neandervölgyi #érdekesség #kacsa #net #tanultunk #következő nap
2014. dec. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Az osztálytársaid oldalait nézegeted. Vagy nem véletlen jött szóba a téma, vagy csak ekkor tűnt fel neked.
2014. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ne komplikáld agyon a dolgot, semmi jelentősége. Ha holnap reggel látsz egy motorbiciklit, fel se tűnik. De ha most azt mondom, motorbicikli, és holnap látsz egyet, akkor eszedbe fog jutni, hogy ma olvastál róla.
2014. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ezek szinkron jelzések , vannak mikor ismétlődő számok vezetnek valahová esetleg figyelmeztetnek a hely elkerülésére".

Ezt a választ kaptam egy üzenetben, igaz ez?

2014. dec. 9. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi a lényege, hogy vonzottad magadhoz, mert gondoltál rá. Ezen járt az agyad, hasonló a hasonlót vonzza. Sokszor megesik.
2014. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló a szimulációban!
2014. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!