Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elaludtam és elkéstem kettő...

Elaludtam és elkéstem kettő óráról. Rosszul érzem magam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Igazából most az online oktatás alatt előfordult hogy rossz jegyeket kaptam és hogy kicsit elaludtam. De valamiért most ahogy elkéstem kettő óráról is nagyon rosszul érzem magam. Ezt az időszakot a testi és a lelki megerősödésnek szeretném szánni. De az a baj egy-egy ilyen eset, egy-egy rossz jegy teljesen elveszi az önbizalmam, és csak arra tudok gondolni hogy mekkora gyenge szar vagyok. Jó tanuló voltam de most ahogy elkezdtem középiskolába járni nem sokra becsülöm magam. Testvérem is ebbe az iskolába járt és amikor rossz jegyet kaptam volt olyan tanár aki azt mondta hogy "pedig a testvéred tudott tanulni". Rosszul érzem magam. Azt érzem gyenge vagyok lelkileg, hogy nem vagyok képes egy ilyen egyszerű dolgot megcsinálni. Úgy érzem, hogy csalódást okoztam a családomnak. Ez normális hogy ennyire rosszul érzem magam?

2021. febr. 10. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki lekés néhány órát, simán előfordul bárkivel, főleg most távoktatás alatt, ettől nem leszel rosszabb ember. Fel kell ismerned, hogy triviális dolgokon ostorozod magad. Ha jól értem kilencedikes vagy, még rendeteg időd van. Tudom, hogy otthon meg az iskolában mást sulykolnak az emberbe, de az az igazság, hogy az első két év tanulmányi eredményei, amíg nem buksz meg, semmit nem számítanak még továbbtanulás szempontjából sem. Sőt, az érettségi eredményen kívül igazából semmi más sem. Az anyagot előbb-utóbb meg kell tanulni, hiszen jellemzően 4 év tudását fogják számonkérni a végén. A tanár meg szimplán egy faxfej volt, lehetne több érzelmi intelligenciája tanárként ennél, más emberekkel könnyű példálózni. Ez olyan, mintha te azt mondanád neki, hogy bezzeg az XY csoporttársa az egyetemről többre vitte, húzná is a száját rendesen.
2021. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!