Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van rá valamilyen módszer,...

Van rá valamilyen módszer, hogy levizsgázzak tanulás nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom ez fura kérdés, de komolyan gondolom.

Meditációval vagy valamilyen más technikával el lehet érni? Valahogy a stresszt meg az idegességet megszüntetni? El akarom engedni a szorongást valahogy.

Nem lehet a tudást más úton a fejembe tölteni? Vagy jövőbe látni mik lesznek a kérdések írásbelin, melyik tételeket fogom húzni szóbelinél? Ez lenne a fontos.

Megjegyezném, egy ismerősöm korábban úgy érezte szerinte sikerülni fog nekem ez a vizsga. Nagyon is hiszek neki ha ezt mondta nekem!

Ha valakinek van jó tippje azt szívesen fogadom.

(Ez az első kérdésem a kategóriában, mostanában kezdtem el foglalkozni az ezotérikus dolgokkal.)



2022. máj. 6. 12:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha már eleve tudod az anyagot. Másképp nem nagyon fog menni.
2022. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Csak sajnos azt nem tudom.
2022. máj. 6. 12:43
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, nem.

Az egyetlen mód, hogy tudj valamit, az az, ha megtanulod. Vagy bemagolod.


Meditációval csökkentheted a stresszt, a vizsgadrukkot és ez tényleg jó hatással lehet a vizsgaeredményedre, de csak akkor, ha van is mit mondanod. Hiába vagy full nyugodt, ha fogalmad sincs mit kéne mondani.


Hidd el, évezredek óta próbálkoznak az emberek egy alternatív, egyszerűbb úttal. De sajnos, vagy nem sajnos, ilyen jelenleg nincs.

Majd ha Elon Musk Neuralinkjének 2-3. verziója is a piacra kerül, akkor visszatérhetünk rá, de addig marad a "manuális" módszer, azaz a tanulás. Sajnálom.

2022. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Grimfox ***** válasza:
100%

Nincs ilyen technika. Az egyetlen mód, amit erre ismerek az az, ha olyan típus vagy, aki ha órán odafigyel, akkor a hallottak megragadnak a fejében. Meditációval, és hasonlókkal meg lehet szűntetni az idegességet, szorongást, de olyasmit nem tudsz megtanulni, amihez le kéne ülnöd, és magolnod kellene.

De még ezeknek az elsajátítása is 1-2 évet igénybe vehet. Nemhogy azt előre megsejteni, melyik tételt fogod húzni. Az ilyen szintű előrelátáshoz sokszor évtizedek kellenek.

2022. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát kár, pedig nagyon hasznát venném.
2022. máj. 6. 12:45
 6/32 A kérdező kommentje:
#4 Akkor mit csináljak? Mert ha elmegyek és nem tudom akkor megbukok.
2022. máj. 6. 12:46
 7/32 anonim ***** válasza:
86%

"Akkor mit csináljak? Mert ha elmegyek és nem tudom akkor megbukok."

Például tanulj?

2022. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Értem hogy tanuljak, de más módszert keresek. próbáltam rá tanulni korábban.
2022. máj. 6. 12:49
 9/32 Grimfox ***** válasza:
100%
Tanulás előtt végezz relaxációs gyakorlatokat. Az segíteni fog, hogy jobban tudj koncentrálni arra, amit éppen tanulsz. Nézz körül az interneten, sokféle relaxációs gyakorlatot találsz fent. Keress egyet, ami szimpatikus is, és nem nehéz megcsinálni. Tesztelj le néhányat, és használd a leghatékonyabbat. Koncentrációs gyakorlatokat elkezdeni már késő, azokat mire begyakorlod, lemennek a vizsgák.
2022. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom ezt a relaxációs gyakorlatot.
2022. máj. 6. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!