Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen spirituális tanítások...

Milyen spirituális tanítások vannak arról, hogy az ember hogyan lehet szerencsés?

Figyelt kérdés

Nem hiszek a mai divatos manifesztációban, mert ha az igaz lenne, akkor a lottót is be lehetne vonzani, ami nyilvánvalóan nem fog megtörténni.


Leginkább arra gondolok, hogy mit kellene tennem, hogy apró, nekem kedvező események történjenek, amikből majd nagy dolgokat építhetek.


Például:


1. Felnőttként estin fogok érettségizni 2 tanév múlva. Szeretném, hogy kihúzzam majd azt a tételt, amit a legjobban tudok.


2. Legyen olyan szerencsém, hogy pont akkor ismerjem meg álmaim nőjét, amikor szingli, és nincs senkije


3. Ismerjek meg egy olyan embert, aki jó kapcsolat arra, hogy tovább lépjek az életben.


Stb.


2022. máj. 11. 21:10
1 2
 11/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen teherbírásról van szó. A fizikai teherbírásra nem tudok sokat mondani, az nekem sincs. Érzelmi teherbírásra és mentális teherbírásra a különböző meditációs, és más spirituális módszerek alkalmasak. Pontosan milyen terhelés alatt állsz, amivel szemben növelni szeretnéd a teherbírásodat? Esetleg ismerek módszert, vagy legalább irodalmat, ami jól jöhet.
2022. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Szerintem tanulj a vizsgákra, építs kapcsolatokat, próbálj ki munkahelyeket, gyakornoki állásokat stb..-ezzel előbb-utóbb "bevonzod" a számodra optimális karriert.

Ha a szerelemről van szó, akkor várd meg az illetőt. Ha olyannal találkozol, akinek párja van, akkor egyszerűen nem a te embered.

Keress tovább, előbb-utóbb bejön. Vagy talán az a legjobb, ha rá se górcsölsz. Én pl nem úgy jöttem össze párommal, hogy nekem most "be kell pasizni" ->abban a korszakomban önmagam felfedezése volt a cél és mivel pozitív kisugárzásom volt, megtetszettem egy srácnak. Ő is nekem. Beszélgettünk sokat és 7éve együtt vagyunk.

Szóval "csináld meg" a karmádat magad, mert ez arról szól, hogy tetteiddel hatással vagy a környezetedre és az pedig rád. Ok-okozat. Ennyi :)

2022. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!