Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy olyan nagy...

Elképzelhető, hogy olyan nagy a világmindenség, hogy minden létezik, amit az ember kitalált?

Figyelt kérdés

Pl. van az a vallásparódia, hogy a Repülő Spagettiszörny.


Honnan tudjuk, hogy a Multiverzum egy szegletében valahol nem alakult ki, egy olyan lény, ami erre emlékeztet?


Vagy van az a mondás: "majd ha piros hó esik".


Honnan tudjuk, hogy valahol világmindenségben nem esik piros hó?


Lehet, hogy minden létezik, amit kitaláltnak hiszünk?


2022. máj. 25. 23:32
 1/9 franciasrac ***** válasza:
71%
Igen teljesen lehet, sose fogjuk tudni
2022. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá magyarázat "hatalmas áttörések" stb van a témában, szerintem szart sem tudunk az egészről.
2022. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár az is elképzelhető hogy van multiverzum, és végtelen számú univerzum létezhet. Így benne van a pakliban hogy valahol messze innen létezik spagettiszörny, vagy piros hó. De erre bizonyíték természetesen nincs.
2022. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Kíváncsi fajta az ember. Egyszer eljut oda is.
2022. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
A fizika szerint az univerzm nem is nagy. Alig 14 mrd éve jött csak létre. A térfogata is ennek fényében akkora amekkora. Nincsenek tőlünk nagyon eltérő lények sehol, hisz csepp vagyunk a tengerben tehát máshol is ugyanez van. Nincs élet máshol sem, legalábbis értelmes, mert akkor már eljutottak volna a rádiózásig és a SETI-nél észlelték volna. Fizikus vagyok úgy vitatkozz velem
2022. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meg az is elképzelhető hogy nincs is világegyetem, csak egy kitaláció az egész és egy kísérlet vagyunk.

Ki hiszi el az ősrobbanás elméletet?

És az anyagok amik “ősrobbantak” miből lettek? Ugyan már

2022. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5


Azt hiszem, tudom, ki vagy. Te a természettudomány rovatba is írtál itt az oldalon, már ott is fizikusnak adtad ki magad. Nem, te semmiképpen sem vagy fizikus.


#6


Az Ősrobbanás tény, bizonyítékok vannak rá. Annyira, hogy már a középiskolai természettudományos oktatás részét képezi.

2022. máj. 26. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Címemet, nevemet, koromat írd mar le akkor ha tudod ki vagyok 😂
2022. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fizikusnak adtam ki magam 🤣🤣
2022. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!