Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emlékek egy másik világról?

Emlékek egy másik világról?

Figyelt kérdés
Rendben ez kicsit lehet furcsán fogom elmagyarázni mert én sem igazán értem. Mintha lennének emlékeim egy másik világról de csak nagyon halványan. Inkább csak egy atmoszféra rémlik. Mintha régebben lett volna, olyan mintha 2010 körül, de a technológia sokkal másabb ebben a világban, sötétebb, minden fémes, több graffiti van a fémes házak oldalán, az ég sötét, ködös, szmogos, a hangulat szomorú, nem olyan jó ebben a világban lenni, többen szenvednek, de ott ilyen az élet, ezzel élnek együtt. Van még pár részlet amit egyszerűen nem tudok megfogalmazni. Hallottam pár zenét, már régebb óta ami ennek a világnak a hangulatára emlékeztet. Erről a világról a kép egész kiskorom óta megvan, de csak nemrég eszméltem rá, hogy megvan róla ez a kép vagy emlékfoszlány. Bárki bármit amit tudna mondani kérem írja le mert már nemtudok mit kezdeni ezzel. Tudom ostobaságnak tűnhet, de nekem ez egész kiskorom óta megvan és zavar, vagy hogy fogalmazzak.

2022. máj. 26. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is vannak hasonló álmaim, de külsőségekben nem ennyire eltérő, sőt nagyon is olyan mint ez, csak valahogy minden jobb, nyugodtabb. De mégis érzi az ember, hogy valahol máshol van...
2022. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát az alapján amit leírtál, nem kizárt, hogy egy egyszerű régi emlékfoszlányról van szó.


Grafitis falak, csúnya épületek, komor idő? Népszínház utca, este 9, egy őszi este:D Vagy valami lepukkant vasútállomás közelében.


Egyébként cyberpunk témában nézegess tartalmakat, azoknak van hasonló hangulata.

2022. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, inkább cyberpunk szerű de nem teljesen olyan. Furcsa az egész
2022. máj. 26. 19:20
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is volt hasonló gondolati kivetülésem, egy apró részlet, mintha dinószerű lény lettem volna valamikor,biztos lehetsz abban hogy nem ez a bolygó az első ahol egy fizikai lény öntudatra ébredt,kizárt. Ezen a bolygón amit Földnek hívunk elég jól lehet fejlődni, szerintem nem a békéről szól,hanem a belső háborúkról,és így elég szép motiváció lehet a békéhez köthető vágyra. De valószínűleg a bolygók többsége ilyen ahol van öntudat, de szerintem van békéről szóló bolygó is, ahol van öntudat, csak annyi hogy kevesebben lehetnek ott és azok a lények pár lépésre lehetnek a megvilágosodástól.
2022. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Mondom, szerintem simán lehet az, hogy 2-3 éves, vagy ovis korodban szüleid vittek valahova, oldalra néztél és ezt láttad és valamiért nagyon beégett.

Ugyanakkor hiába ég be nagyon, mivel sok részét a körülötted lévő világnak akkoriban még nem érted, így torzulhatnak a képek.

Pl koszos üvegfalon sötétben megcsillan a fény, de korábban nem is láttál épületet aminek üvegből lenne a fala, ezért azt hitted fém, és így rögzült be.

2022. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez valami régi emlék lehet, akár egy filmből vagy álomból, amibe esetleg további érzéseket, képeket szőttél bele. Vagy csak egydarabka a saját érzelem és fantázia világodból, amit te hoztál létre, de nem tetszik a mű..
2022. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5-s,ez velem is így történt
2022. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
N sokszor egy külföldi elit középiskolában vagyok álmaimban nem tudom honnan jön ez.
2022. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tudi333 ***** válasza:
76%
Nem biztos, hogy emlék!
2022. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ^^
2022. máj. 27. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!