Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emlékek egy másik világról?

Emlékek egy másik világról?

Figyelt kérdés
Rendben ez kicsit lehet furcsán fogom elmagyarázni mert én sem igazán értem. Mintha lennének emlékeim egy másik világról de csak nagyon halványan. Inkább csak egy atmoszféra rémlik. Mintha régebben lett volna, olyan mintha 2010 körül, de a technológia sokkal másabb ebben a világban, sötétebb, minden fémes, több graffiti van a fémes házak oldalán, az ég sötét, ködös, szmogos, a hangulat szomorú, nem olyan jó ebben a világban lenni, többen szenvednek, de ott ilyen az élet, ezzel élnek együtt. Van még pár részlet amit egyszerűen nem tudok megfogalmazni. Hallottam pár zenét, már régebb óta ami ennek a világnak a hangulatára emlékeztet. Erről a világról a kép egész kiskorom óta megvan, de csak nemrég eszméltem rá, hogy megvan róla ez a kép vagy emlékfoszlány. Bárki bármit amit tudna mondani kérem írja le mert már nemtudok mit kezdeni ezzel. Tudom ostobaságnak tűnhet, de nekem ez egész kiskorom óta megvan és zavar, vagy hogy fogalmazzak.

2022. máj. 26. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha részletesebben körülírnád esetleg többet tudnánk segíteni,pl. hogy a technológiájuk a miénkből lett kiemelve csak máshol fejlődött tovább?,mennyivel másabb azon felül,hogy "sötét"...milyen elemek vannak amit hozzánk fűznél,mi az ami idegen...te láttad-e érzékelted-e magad abban a világban,tehát konkrét reinkarnációs emlék,vagy csak átláttál egy másikba..ha a házfalak fémből vannak és minden más is,akkor állatok,növények nem is voltak?Kihaltak?Az emberek ott milyenek,rasszok,öltözetek,gesztusok,beszéd stb...ha nincs kép,milyenek erről a benyomásaid..


5,6-os 9-es válasza kielégít?

2022. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Uh hát ezt így picit bonyi elmagyarázni. Az állatokról nemtudok, de vannak, az emberek nagyrészt szomorúak, elterjedt a bűnözés. Az ég mindig sötét, mindig sötét és borongús hangulat van. Nem úgy emlékszem hogy én vagyok ott, csak így a világra. Nemtudom miért, de olyan mintha ott 2010-es évek lennének. A technológiáról nem tudok sokat elmondani, igazából csak másmilyen. "durvább" hogy úgy fogalmazzak. Az egész hely olyan depressziós..
2022. máj. 28. 08:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2-3 teljesen más világ álmaimban, ahol teljesen jól tudok tájékozódni, még tán jobban mint élőbe.
2022. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy egy jövőképet álmodtál meg, csak az évszám nem stimmel. Illetve... szimbolikus értelemben akár az is stimmelhet. Lehet, akkortájt kezdett a világ ismét jobban megindulni a lejtőn szép lassan abba az irányba, hogy egy olyan világ alakuljon ki, amilyet láttál. Rideg, depis, borongós, zavarodott.
2022. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy másik alternatív világban is élsz, ott kicsit minden más, mégis hasonló.

Ha csak egyszer volt ilyen, az lehet valami más is, de ha ez rendszeresen történik, és "görgetődik" a sztori, akkor ez egy másik darabja ugyan annak a léleknek, neked.

2022. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!