Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akinek van/volt fekete macskáj...

Akinek van/volt fekete macskája, tapasztalta a babona hatását, miszerint a fekete macska szerencsétlenséget hoz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam. Mit kellet volna egy hülye babonából tapasztalni? Ijesztő mekkora baromságokban hisznek egyesek.
2022. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Nem. Nekem csak örömet hozott.
2022. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak fekete macskáim voltam.Pontosan 3.És csak örömet hoztak,szeretetet.Bár persze a szomszédok fogták a fejüket mindig amikor eljöttek előttük🤣én meg nevettem
2022. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, pedig 16,5 évig volt teljesen fekete macskám és elég jó évek voltak. Amúgy bizonyos babonák szerint meg szerencsét hoz és csak az jelent rosszat, ha jobbról balra megy át előtted az úton (de lehet fordítva, ebben nem vagyok biztos).
2022. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Thunderfairy ***** válasza:
93%
Már ideje lenne elfelejteniűk az embereknek ezeket a babonákat.
2022. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Még nem a mi cicánk volt, csak kóborka és ismerkedtünk. Sajnos tapasztaltam az emberi gonoszságot! Amikor mentünk etetni a cicákat, egy autós elütötte az úttesten hozzánk átszaladó fekete cicát. Úgy rá kellett húznia a kormányt, hogy elüsse, hogy majdnem édesanyámat is elütötte a járdán, majd röhögve elhajtott. Ennek már vagy 15 éve, még nem volt fényképezős mobilunk, hogy legalább le tudtam volna fényképezni a szemetet.

Amúgy én azt vallom, hogy nekem macska nem hozhat szerencsétlenséget, az úton épségben átérő macsek pedig kifejezetten szerencsét hoz (mehet bármelyik irányba)! Tudom, kicsit kitekert babona, de én ehez tartom magam.

2022. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
86%
A világ legnagyobb hülyesége életünk rosszul alakulását arra fogni hogy az a sors akarata volt, vagy rosszul álltak a csillagok, vagy mert éppenséggel azért vagyunk szerencsétlenek mert elment előttünk egy fekete macska...🙂 de nyilván ez könnyebb mint vállalni a felelősséget a saját életünk felett, és elismerni hogy minden ami velünk történik annak mi vagyunk az okozója.🙂
2022. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6


Ez tényleg gonoszság volt, annak az autósnak egy részéről. Kifejezetten aljas ember volt, amiért el merte ütni a cicát.

2022. máj. 28. 19:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Japánban meg szerencsét és egészséget hoz a fekete macska. :D Erről ennyit.


Maximum annyi különbség volt a fekete macskáim (most is fekete van) és a más színű macskáim között, hogy a feketék (és a fekete-fehér tarkák) általában okosabbak voltak a fehéreknél és cirmosaknál.

2022. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9


Amúgy a fekete macskák bundája kezdettől olyan sötét, vagy amikor kicsik is világosabb?


Elnézést, ha amatőr kérdésnek tűnik, de nem értek a témához.

2022. máj. 28. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!