Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a világ keletkez...

Mit gondoltok a világ keletkezéséről és működéséről?

Figyelt kérdés
Nekem annyira elképzelhetetlennek tűnik, érdekel hogy ti miképpen gondoljátok

2022. jún. 16. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is elképzelhetetlennek tűnik. Én nem hiszek sem az ősrobbanásban, sem Istenben.
2022. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Én az evolúcióban nem hiszek. Olvassátok el Harun Yahya: Evolúciós csalás című könyvét.
2022. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
2: akkor miben hiszel?
2022. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

én elfogadom, amit a tudomány állít ezzel kapcsolatban

a végtelen űrben nagyon sok semmi van, itt meg lett egy kis csoda bolygó - elképzelhetetlen hosszú idő alatt, nehéz elképzelni egy milliárd évet, pl., hogy mondjuk egy milliárd évig csak egysejtűek éltek a Földön. De az is milyen szép, hogy vannak több száz éves fák, amelyek éltek, amikor ükapáink forrongtak, vagy háborúztak...

a világ működésében nekem az ember szerepének aggasztóan esetleges volta is az együgyű evolúciós működéseket támasztja alá, a Bioszféra megvonja a vállát és aszongya: whatever.

2022. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
78%
Én is elfogadom azt, amit a tudósok mondanak.
2022. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem emberi elmével felfoghatatlan dolgok ezek. Logikusan vagy a semmiből lett valami, egy univerzum, benne velünk, vagy mindig is létezett a téridő. Egyiket se tudom felfogni, úgyhogy annyiban maradok, hogy nem tudhatom.
2022. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

Valóban lehetetlen azt elhinni amit a tudósok mondanak… eleve mi volt az ősrobbanás előtt és ami azelőtt volt, az honnan jött? Én inkább egy valaki/valami által létrehozott szimulációban hinnék.

Főleg hogy nagyon sok jel mutat arra hogy az emberek élete előre el van rendezve.

2022. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Szimplán véletlenek együttállásának hatására alakultak így a dolgok.
2022. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szeretem mindkettőt, ahogy van.
2022. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Azért tűnik neked is elképzelhetetlennek, mert az. A mi tudatunk ezt nem értheti. Amúgy szerencsére fogalmam sincs hogy jöhetett létre az egész.
2022. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!