Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez véletlen v én bevonzottam...

Ez véletlen v én bevonzottam magamnak?

Figyelt kérdés
Tavaj a barátom mostmár exem megcsalt egy lánnyal. Együtt is voltak mellettem. Majd mikor megtudtam nyilván megszakadt köztük a kapcsolat, és a csaj összejött egy másik fiúval. Facebookon láttam róluk kint képeket mert akkoriban nagyon féltékeny voltam és egy ideig nyomozgattam utána. Már akkor eléggé bejött az a fiú akivel összejött, de úgy voltam vele én nem teszek neki keresztbe nem érdekel hogy elvette tőlem a páromat. Ők kb. 1 hét múlva szét is mentek vele is. És azóta eltelt több mint egy év mert ez kb. Tavaj márciusban volt. A fiú bejelölt egy pár hónapja engem,de nem tudta/tudja kivagyok, hogy az ő exe az én exem cafkaja is volt stb.stb. És egy pár napja elkezdtem valamiért erről a fiúról álmodozni,hogy jajj de jó lenne ha együtt lennénk,mert nagyon jól néz ki,elképzeltem hogy mi talizgatunk ilyenek. De ezt nem mondtam senkinek csak magamba gondoltam ezeket. Tegnap meg rám írt, és eddig minden jól halad köztünk. Ezt én ennyire gondoltam rá és bevonzottam v véletlen történt?😅 Nem tudom
2022. jún. 16. 21:03
 1/5 Tudi333 ***** válasza:
59%
Ha lesz 10 ilyen, akkor nem véletlen volt.
2022. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Ez tipikusan az hogy 1000ből 1 álom valóra válik. Szerencsés vagy és ezek után vigyáz mire gondolsz.
2022. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyszerű a válasz: hímnemű, így persze, hogy ismerkedni akár veled, de hidd el, rajtad kívül vagy 20 csajjal beszélget, te is csak egy jó party leszel neki, semmi több. 😛
2022. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Akar*
2022. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Egy kis helyesírást is bevonzhatnál magadnak....
2022. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!