Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ért ehhez a...

Van itt olyan aki ért ehhez a “Vonzás Törvénye”-hez?

Figyelt kérdés

Egy kerdesem lenne evvel kapcsatban, eddig ahol nezelodtem vagy kerdezgettem vagy nem tudtak valaszolni ra, vagy csak valami hablatyot kaptam… Aki ert ehhez, foglalkozik vele aktivan azokhoz fordulnek most.


A helyzet az, hogy mindig ugy voltam vele, hogy ha valaha lesz megint baratnom, az nem akarmilyen lesz, hanem a tokeletes, pont olyan mint en, a zenei izles, a humorerzek, a stilus stb… De ugy nem vagyakoztam utana annyira soha, csak eljatszogattam a gondolattal.


Aztan majd 1 honapja kb a semmibol felbukkant egy pont ilyen, a kezdettol kedveltuk egymast, minden remekul ment, sajnos annyira a sajat kepem volt hogy a hisztis reszem is jott vele, es egy hulyesegen osszevesztunk es letiltott es nem beszelunk hetek ota…


A kerdesem az lenne, hogy ennek most mina franc ertelme volt? Ket hetig elveztuk egymas tarsasagat es puff… Es most nem a lanyra gondolok hogy miert tette, hanem ennek az egesznek. Annyi ev utan “megkapom” amit mindig is szerettem volna csak azert hogy 2 hetre ra elveszitsem? Azota, hogy ennek tudaban vagyok hogy letezik ilyen lany teljesen a padlon vagyok, mert most megint varhatok 26 evig egy ilyenre ?!

Kb mintha nyertem volna 1 millio ftot, elkoltottek volna belole 1000 ftot aztan 2 het mulva elveszik csak ugy azt a 999 900 ftot…


Akarhogy is gondolkodok, nem latok benne semmi raciot, semmi olyat amibol tanulnom kellene, max dobtak nekem egy csontot hogy orujje hulyegyerek azt kb ennyi :D Pedig azt mondjak mindennek van oka, es hogy ez nem veletlenul tortent igy, valami hatalmas profecianak kellene lennie mogotte amivel minden ertelmet nyer, de en semmit se latok, csak kibaszast…



2022. márc. 29. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minden mögött prófécia. Találkoztál végre egy lánnyal, aki igazán tetszett, de hülyeség miatt elveszítetted. A tanulság az, hogy legközelebb ha igazán tetszik valaki, ne legyél hülye és ne vesszetek össze a semmin. Mélyebb értelem kereséséhez 2 hét üzenetezős múlt nem elég.
2022. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem a csajt kellett volna elkepzelned es bevonzanod, hanem a sajat boldogsagod, parkapcsolatod milyenseget kellett volna elkepzelned. Barmilyen fajta lany johet, o lesz az egyenlet egyik hianyzo valtozoja. Te csak az eredmenyt kepzeld el.
2022. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Mit nem látsz?

Kb egyértelműen üvöltenek az arcodba, hogy miket csinálj.

Csak ebből, amit leírtál, üvöltenek a fontosabbnál fontosabb leckék, tanulnivalók, irányok, utak, fejlődési lehetőségek.


Mit nem látsz??

2022. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Az „Így működtesd a vonzás törvényét” c. könyvben, valamilyen Michael írta, azt olvastam, hogy ha bevonzod a majdnem-tökéleteset, az az előjele annak, hogy a tökéleteset is be fogod. Vizualizáld szépen a boldog kapcsolatot, aztán összejön, vagy ez a lány jön vissza, vagy még jobbat találsz. Ezt meg fogd fel leckének, hogy legközelebb ne balhézz vele.
2022. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2# ott a pont!
2022. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 mar hogy a fenebe kepzeltem volna el a csajt ha mostanaig nem is ismertem? Altalaban vagy egy arnnyal, vagy valami random csajjal kepzeltem el a dolgot mindig is, sose az volt a lenyeg ki az konkretan…
2022. márc. 29. 22:19
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 koszi a valaszt, de ez a balhezas hidd el nem csak az en oldalamon volt, igy utolag azt mondom ha leultunk volna akkor es higgadtan atbeszeljuk a dolgot, meg hogy a jovoben valtoztassunk ezen akkor siman mukodhetett volna, de igy hogy 3 hete letiltott es meg csak ram se bagozott inkabb azt mondom akkor tenyleg valami normalis jojjon, akivel nem kell mar 2 het utan kompromisszumokrol beszelni mert huss kilep valaki a francba :D


De most mar legalabb megint tudok pozitiv lenni, hogy ha igy fogom fel hogy ennek lehet pont az volt a jelentosege hogy nem volt, amolyan jelzes volt csak hogy dolgok folynak a hatterben :)

2022. márc. 29. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!