Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek a megérzésnek lehet...

Ennek a megérzésnek lehet alapja, vagy csak a vágy élteti?

Figyelt kérdés

40-es nő vagyok, férjjel és néhány kapcsolattal a háta mögött. Úgy éreztem a legutóbbi szakításom óta, hogy jól érzem magam a bőrömben, boldog vagyok egyedül is. A válásom óta azt gondolom, hogy tuti nem fogok még egyszer férjhez menni.

Viszont pár hete teljesen véletlenül megismertem egy férfit, aki első pillanattól elvarázsolt. Már aznap és azótabis az zakatol bennem, hogy ő lesz a férjem. Amit nem értek, mert ugyan flörtöltünk egymással és tudom, hogy egyedülálló, azóta mint ismerősök, találkoztunk is párszor, mikor a közelben volt dolga, és csillogott a szeme, vigyorogtunk és sokszor mélyen és hosszan nézett a szemembe, beszélgettünk és sokat kérdezett rólam, de ezeken kívül konkrét közeledés nem történt. Mégis azt érzem, hogy neki nagyon nagy jelentősége van/lesz az életemben. Azóta minden pillanatban rá gondolok és hiányzik.

Ezért fura ez nekem, mert eddig csak bizonyos idő után éreztem ezt, hogy valakibe bele zúgtam, hetek múlva, és az elköteleződés csak sokára, hónapok múlva jutott eszembe.

Aki hisz a spirituális dolgokban, attól kérdezem, mi lehet ennek a hátterében?

Aki a pszichológiában van otthon, és a spiritualitást hülyeségnek tartja, annak a válaszának is örülnék.


2022. jún. 23. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem megérzés, csak ki vagy éhezve a szeretetre és ezen pörögsz.
2022. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1#, köszönöm a válaszod. Ám egyáltalán nem vagyok kiéhezve semmire. Nemrég szakítottam, nagyon jó érzés volt meghozni ezt a döntést, és örültem a szabadságnak. Az exem a mai napig reménykedik, udvarol, keres, úgyhogy önto rám a ragaszkodását még mindig. És más férfi is környékez. De ők nem érdekelnek.
2022. jún. 23. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
40-es vagy, ez az ok. Máshogy lesz szerelmes egy húszéves, mint egy negyvenes.
2022. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3#, én eddig azt hittem, ez fordítva van, az idősebb racionálisabb. 😅
2022. jún. 23. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
...lehetne, de hát az ösztönök, és az életkor bekavar...
2022. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!