Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditáció közben, meg elalvás...

Meditáció közben, meg elalvás előtt arcokat és szemeket látok...?

Figyelt kérdés

Néha elalvás előtt is szokott ilyen lenni. Még nem álmodok, csukva a szemem, és random szemek meg arcok jelennek meg előttem. És az arcról meg a szemekből tulajdonságok is. Pl látom ha valaki szigorú, vagy szomorú vagy hogy pl szokása viccelődni, ilyenek.

Most meditaciónál is volt ilyen...

Vajon mi lehet ez?

Ha képzelem is, miért?


2022. jún. 28. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam sincsen, de nekem akkor vannak ilyenek mikor irtó fáradt vagyok.
2022. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Ez a skizofrénia egyik tünete. Keresd fel a háziorvosodat és kérj beutalót Pszichiátriára.
2022. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak az álom és az ébrenlét határán vagy.
2022. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is szoktam látni ilyeneket. (mikor tükörbe nézek)
2022. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon érdekesek. Igen, sok ember látja a saját arcát is a tükörben megváltozni, más arcokat.,stb.

Ez annyit jelent szerintem, hogy az átlagosnál jobban működnek a magasabb szintű testekhez tartozó érzékelésetek.

2022. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Én nem a saját arcom látom.
2022. jún. 28. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függetlenül, hogy vannak-e meditációs tapasztalataid, ez egy blokkifejezési forma lehet, elkezdtél befelé tekinteni,és lehet az elméd most szembesült azzal, hogy tagadásban éltél idáig. Ha a saját tempódban haladsz, akkor nem lehet gond,legalábbis ha olyan meditációkról beszélünk amik alap formában növelik a tudatossági szintet. Nekem volt olyan hogy egy -két napig,vagy egy hétig nem tudtam aludni, mert a gondolati blokkok ,azok a fajták amelyek tényleg a tagadást képezik, jöttek fel,de szerintem ezek a gondolati kivetülések nálad majdnem alvás előtt jelentkeznek, tehát amikor már majdnem alszol,ugyanez meditációban is amikor majdnem bealszol közben.
2022. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerencsere nem zavarnak semmiben, nem is nagyon szentelek nagy figyelmet neki.

Csak kívamcsi voltam, hátha lehet tudni miert van ez, vagy mi ez, meg hogy masnál is van-e...

Köszi a válaszokat!

2022. jún. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!