Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felvette velem egy démon a...

Segitseg kérdése:

Felvette velem egy démon a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Olyan szagokat érzek, amiket más nem, például dögszagot, vagy valami különleges parfüm illat szerűséget. Mostanában nagyon rosszul alszom, viszont kifejezetten intenzív álmaim vannak és látom bennük magam, pedig sosem néztem még magammal szemben álmomban. Foglalkozok spiritualitással, köztük manifesztációval is és lehet bemanifesztáltam egy démont az életembe?

(lehetőleg csak komoly, legalábbis nem engem a földbedöngölő válaszokat kérek, köszönöm)



2022. jún. 30. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát parfümszagot tuti nem okoznak !
2022. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%
Ezért jó olyanokkal beszélni akik nem hisznek az ilyenekben mert más oldalról nézik a dolgot pl mint én sokszor van hogy az agy olyan dolgokkal pótolja a dolgokat amikben hiszünk hogy megtudd érteni valamit amire nincs jelenleg jobb magyarázatod ilyenféle esetről pont láttam jó pár videót hogy egy kisértet házba vittek jó pár embert akik hittek a démonokban,szellemekben illetve a realisták akik se ebben se abban és megvizsgálták hogy a külömböző csoportok hogy reagáltak ugyanazokra a dolgokra és ellég eltérően gondolkodtak az ott lévő dolgokról.Én is éreztem elég sokszor dög szagot amit eleve nem is kellet volna mivel sehol sem volt halott állat vagy romlott hús én személy szerint le tudtam azzal hogy messziről hozta a szél lehet hogy hülyeség de megnyugtató gondolat mivel realistaként megnyugtatóbb ezt hinni mint valami természet feletti lénytől jönne ez szóval próbáld meg realista emberként végig gondolni háta úhy bejön és nem is történik semmi ilyesztő vagy rossz szimplán csak belegondolsz a dolgokba valamit.(remélhetőleg)
2022. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grimfox ***** válasza:
79%

Ha nem volt célod egy démon bevonzása, akkor manifesztációval nem igazán szedhettél össze ilyet. Az intenzív álmok sem utalnak démonra, ha az intenzív álmok tartalma nagyon hasonló, ugyanazt az érzelmet korbácsolják fel, és kifejezetten negatívak, akkor esetleg, de még ebben az esetben is inkább valami belső magyarázat a valószínűbb.

Mostanában majdnem mindenki pocsékul alszik, akit ismerek. Erre maximum a hőséget tudom magyarázatul, de sokan már az előtt is rosszul aludtak, hogy bejött a hőség(köztük én), és ez nekem is viszonylag új állapot. Szerintem ez egy külső stresszfaktor, amit a többség nem tudatosít, pedig sokakat érint.

2022. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben az izzadság néha lenyomja a parfümöt és dögszag lesz.
2022. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi-asztrális csomagokat kapunk feldolgozásra egyre sűrűbben,mert erősödnek a teremtőenergiáink..kell a hely...tehát ez inkább a te saját erjedt tudatalatti gócaid amit vagy kibontasz nappal,vagy álomidőben kibontatják veled,de senki ne higgye,hogy az ő lába nem lóg bele a démoni síkba,itt vagyunk a matériába ahol minden összeér..
2022. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Epilepszia?:D

Nyilván vélhetően feltűnne, ha epilepsziás lennél, még a petite-mal is, deeee az egyik tünete a roham előtt az olyan szagok érzete amik nincsenek ott.

Egyszerűen azért, mert az agyban aktiválódik az a rész ami a szagok érzetéért felelős. TUlajdonképpen halucináció.


Deeee pl dögszaghoz nem kell messzire menni, elég a szádig:D Egy szuvas fog okozhat rossz szájízt és közvetve rossz szagérzetet.


De igazából egy akármilyen betegség is okozhat rossz szagérzetet.


A COVID meg egyenesen összevissza bassza a szagérzetet...is...


A rossz alvás tök normális ilyen melegben, nem véletlen, hogy én is itt írogatok ilyenkor:D


És az aktív lmodás is kapcoslódhat a meleghez. Mindne éjjel álmodsz, csak ha elég mélyen alszol, nem marad meg belőle semmi. De a meleg miatt felületesen alszol ezért nem megy végbe teljesen jól az alvás és így sokkal egyzerűbb emlékezni az álmainkra.


Sajnálom, de várnod kell még Cthulhura;D

2022. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!