Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erre a kategóriára miért...

Erre a kategóriára miért kattintanak olyanok, akik nem hisznek a természetfelettiben?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam nem is olyan régi kérdést, és szinte letámadták a kérdezőt, hülyének titulálták, meg mit szedett, amiért meg merte kérdezni, hogyan űzheti el a lakásából a szellemeket.


Én magam még nem láttam személyesen szellemet, hogy kijelentsem a létezésüket, de ez akkor is kemény, amit egyesek leművelnek. De már korábban is volt szerencsém más kérdéseinél látni hasonlót. Egymást meggyőzni nem fogjuk az ellenkezőjéről, a kérdező meg abban reménykedik, hogy olyanokra talál, akik nem nézik bolondnak az ezotéria kategóriában a hite, tapasztalásai miatt. Nem tagadom, biztos itt is vannak nagyon hülye kérdések (nem tudom, azt hiszem itt volt, aki a kristály gyermek védelmi szervezetről vagy mi a francról kérdezett, hogy van-e ilyen) de minden kategóriában jelen van.


2022. júl. 3. 18:28
1 2 3
 1/25 Grimfox ***** válasza:
70%
Ez egy pszichológiai jelenség. Vannak olyan emberek, akik azzal érik el, hogy jobbnak, többnek érezzék magukat, mint mások, hogy lealacsonyítanak egy adott személyt vagy csoportot. Ugyanezt mások okoskodással érik el(én ide tartozok), megint mások pedig megdolgoznak érte, gyakran elég keményen. Ez utóbbi csoportnál nem tapasztaltam, hogy tudatosan azért csinálják, hogy többnek érezzék magukat másoknál, ezért lehet csak önmaguknál akarnak többek lenni.
2022. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Nemcsak erre a kategóriára igaz, sőt. Az egész gyik-en ez a jellemző, hogy boldog-boldogtalan hozzászól, mindegy mennyi köze van a témához. Ha talál kretén társakat, vagy hoz egy-két másodnicket akkor egészen komolyan is szokták bullyingolni a kérezőket a "válaszolók".
2022. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%

Azért, mert a hiten kívül tudás is létezik.

Jó, ebben a témakörben elég kevés... de azért van.

2022. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Én pl a hívő és szkeptikus között ingadozom, ezért minden forrásból próbálom eldönteni hogy melyik vagyok, mert a kettő között lenni eléggé zavaró…

Egyedül a démonos kérdéseknél szoktam azt gondolni hogy ez már a hülye hívő kategória

2022. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Mert erről szól ez az oldal. Mindenki szabadon tehet fel kérdéseket és mindenki szabadon válaszolhat (még akkor is ha lövése sincs az egészről).
2022. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Néha annyira fáj az emberi hülyeség hogy muszáj kioktatni pár embert. Mondjuk én csak az UFO-s kérdéseknél vagyok ott. Meg a konteóknál
2022. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

Mert látom, mekkora kárt tud okozni a hitre épülő hazugsággyár.

Pl te szó nélkül hagynád, hogy anyádékat milliókra lehúzza egy olyan cég, ami az ezotéria nevében ad el nekik kamu elektronikus berendezéseket?

2022. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Sok embert zavar, hogy nem tud hinni semmiben, és másoknak van hite.vagy mert megtapasztalt dolgokat, azért hisz.

Sokan csak idejárnak trollkodni, kiereszteni a gőzt.

Érdekes, ezeket a vallás kategóriából egyből törölni szokták itt valamiért ritkábban törlik ezeket.

2022. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
8 nekem a vallás kategóriában törölték perceken belül azt a kérdésemet, hogy imádkozunk együtt Ukrajnáért? Mégcsak nem is tették át az ismerkedésbe. Egy valóban vallásos ember nem hogy jelentette volna, de bekapcsolódott volna egy imaköbe. Vagy ha politikai okokból nem ért egyet, akkor sem gáncsolja el. Szóval ott sem mindig a kérdezők javára döntenek.
2022. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert ez nem kérdés, hanem kérés.

Az pedig máshol lehet, hogy jó, de nem ide való.

2022. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!