Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik lehettek ezek a furcsa...

Mik lehettek ezek a furcsa hangok? Éjszaka szoktak focimeccseket vagy edzéseket tartani?

Figyelt kérdés

Felébredtem hajnali 02:22-kor és olyan fajta hangok jöttek kintről kb egy perces időközönként, mintha sípot fújnának és mellé ilyen kiabálás pár másodpercig. Elég furcsa volt az egész. Tőlünk nem olyan messze van egy sportpálya, eszembe jutott hogy mi van ha ott tartanak meccset, de nem fura hogy ilyen későn? Szoktak ilyenkor? Nagyon furcsa típusú hang is jött egyszer, amit nem is tudok beazonosítani ja és ugattak kint a kutyák meg fura érzésem volt.... és rengetegszer felébredtem még most éjjel, kb óránként..


26/n

Szilvi



2022. júl. 7. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Szoktak meccset tartani vagy edzeni
Nem szoktak ilyenkor.
10 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy félálomban vagy még, csak te hallod.

Én aratógépet hallottam a kertemben, de az természetesen nem volt ott.

2022. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1: nem voltam félálomban mert mosdóba is kimentem meg a telefonomat is megnéztem ott , mászkáltam is
2022. júl. 7. 13:07
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

5, Én is tudok közben telefonozni, mégis hallom, ami nincs ott éjjel.

Lehet tudtod nélkül is félálomban vagy. 1-es voltam.

2022. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehet . :)
2022. júl. 7. 13:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami sport tábor, ott szokás éjszakai vagy hajnali edzést is tartani.
2022. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy hivatalos meccs, edzés, lehet, csak pár amatőr ment ki, mert pl azért éjjel jó eséllyel szabad a pálya és nincs olyan meleg sem.
2022. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Ja, lehet, hogy éjszaka kimentek valamit meccselni, mert nappal túl meleg van, vagy olyankor nem lehet nekik. Valakinek a tv-jét nem hallhattad?
2022. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer én is hallottam éjszaka ilyen halk beszélgetés foszlányokat, nevetést, stb. A párom is hallotta. Percekig fülleltünk, már nagyon féltünk. Kiderült, a táblagép füleséből jött a hang, egy film ment éppen.
2022. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Van ahol oda járnak inni, drogozni, bár drogosat már láttam nappal is.
2022. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

1758-ban a "Villámok" focicsapatának minden tagja meghalt edzés közben egy villámcsapás miatt.

Az ő szellemeik kísértenek mind a mai napig.

2022. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!