Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bárkit...

Segitseg kérdése:

Miért van az, hogy bárkit bevonzok az életembe, de akire igazán vágyok, azt nem?

Figyelt kérdés
Exektől elkezdve régi barátokon át mindenkit sikerül bevonzanom (újra) az életembe, de a kiszemeltemet nem sikerül. Mit csinálok rosszul vele kapcsolatban?

2022. júl. 14. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogyha valakit nagyon nagyon szeretnél-jelen esetben a kiszemeltedet-, akkor az illetőt szinte már taszítod. Nem azt jelenti, hogy ő egyáltalán nem vonzod be természetesen, de ezzel kapcsolatban az a manifesztáció működik szerintem, személyes tapasztalatom alapján, hogy “Nem kergetek senkit, nem futok utána, vonzok. Ami hozzam tartozik, idő után megtalál.”

Ezzel az “elvvel” újra rám írt az a “kiszemeltem”, aki iránt még mindig éreztem valamit két hónap után körülbelül úgy, hogy mindenhol kikövettük egymást! Nekem bevált, próbáld ki, és ne görcsölj rajta, ne várj mindig rá, csinálj olyat, ami által jól érzed magadat. Tapasztalatom alapján én ezt ajánlom neked. Próbáld ki, lehet sikerül, szurkolok.

Egy barátnőm olyan módszert csinált, hogy magabiztosan elképzelte, hogy már vele van, neki bevált. Ez természetesen nem egyik napról a másikra működik, de viszonylag rövid időt vesz igénybe.

2022. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Mert minden hülyeséget elhiszel, te agyhiányos.
2022. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es nagyon köszönöm a segítséget <3 remélem beválik:3


2-es,ha nem hiszel az ilyenekben kérlek ne húzd le ennél is jobban az önbizalmam, mert igazán nem segítesz vele, ha meg ilyen érzékenyen érint, akkor inkább a hátam mögött mondd a barátaidnak (már ha vannak xD) hogy ez a hülye picsa ilyekben hisz, mert az kevésbé fájna (amiről nem tudok az ugye nem fáj)

2022. júl. 14. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: Igazán nincs mit!<3
2022. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés engem is érdekel😅
2022. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

#1 aha, csakhogy az élet egy szemét rohadék :D Én senkit nem akartam, már felkészültem arra hogy örökké egyedül leszek és az egyetlen ember társasága akire vágyok az én vagyok, boldog voltam... aztán a semmiből dobott az élet egy csontot, egy személyt, aki MINDEN elképzelésemet és elvemet a feje tetejére állított, csak azért hogy aztán pár hét múlva husss elhúzzon az életemből én meg néztem mint zsán dárk a máglyarakásra, hogy most mi a fsz van ?! oO Hónapokig depresszió, letargia, teljesen beleástam magát ebbe a Jós-ka bizniszbe képzeltem hogy rámír, visszajön, ez nem lehet véletlen ezt a sors akarta így blablabla... és semmi! Így fél év után eljutottam oda hogy már nem nagyon érdekel, de azért halkan megjegyezném hogy még mindig semmi. És már nem fogok soha a régi önmagam lenni 100%-ban, mert ez a segg miatt bűntudatom lett, hogy talán mégse lenne olyan jó egyedül meghalni. Csakhogy most bezzeg senki nem jön az éltembe, ez a nagy ő is csak arra volt jó hogy kibaxon velem :D


Ennyit az élet nagy terveiről, ez inkább szopatás mint áldás. Felvilágosodás meg a Lélek Sötét Éjszakája meg ilyesmi omfg get the hell outta here :D

2022. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól, mert veled ez volt, attól az én módszerem nekem és ismeretségi körömben sok embernek bevált:)

Sajnálom a csalódásodat nyilván.

2022. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!