Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki tud bármit arról hogy...

Valaki tud bármit arról hogy mi az a negatív energia, ami jelenleg befolyásolja a világot és miért teszi tönkre a szerencsétlenebb embereket?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy hétben véletlenül, de 2 olyan emberrel is kapcsolatba kerültem, akik erről beszéltek.

Az egyikük katolikus hívő volt, azt mondta hogy a biblia is megírta hogy most nagyon nehéz idők jönnek az emberiségre. Én erről semmit nem tudok, nem vagyok vallásos

A másik egy nagyon spirituális ember volt, aki annyit mondott nekem hogy tudja hogy szenvedek, de higgyem el hogy nem csak én. Próbáltam többet megtudni, de nem mondott többet

Kezd gyanús lenni ez az egész, mert én nagyon régóta szenvedek, viszont az elmúlt időszak tényleg olyan volt, mint egy rémálom és valóban láttam pár más emberen is hogy nagyon furcsa rossz doglok történnek velük.

Viszont azt nem lehet mondani hogy mindenkivel, mert a legtöbb embernek megy tovább az élete normális kerékvágásban, azt látom hogy csak bizonyos szerencsétlen embereket teszi tönkre ez a valami, ami nem tudom hogy mi.

Mi ez és mikor lesz vége?

Az én életem most tényleg örökre tönkrement, de már rettegek hogy egyáltalán az utcára ki merjek-e menni, mert amilyen dolgok történnek velem, már félek, hogy megtámadnak, elrabolnak…

Annyira rosszul vagyok és annyira félek hogy már el sem hagyom a házat elég régóta, így viszont egyre távolabb kerülök a valóságtól és kezdek megőrülni.

Hogy lehet ez ellen védekezni?


2022. júl. 30. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy ilyen ciklus,valaminek a végét hozza majd el mihelyst feloszlik. De ennek nem negatív célja van,még ha azt az érzetet is kelti. Sokkal több mindent vállalnak be a lelkek, mert sokkal többet tudnak fejlődni jelen pillanatban, a mostani körülményeket tekintve (ezt készítették elő feltételezetten az indigók)
2022. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elmebeteg, megalomániás vezetők, azok terelik rossz irányba. Gondolj vissza régebbi korokba és meglátod, hogy mindig is voltak bajok bőségesen. Igazán jó világ sosem volt, csak voltak jobban és kevésbé élhető helyek és időszakok.

A mostani helyzetről én azt látom, az emberek , pontosabban a generációk kifáradtak. Egy megcsömörlött állapotot látok, mikor elérkezett az ideje nagyon sok dolog gyökeres megváltoztatásának,hogy végre jobb és könyebb, szebb, igazságosabb legyen.

A Biblia amit ír, azt már több korszakra is rálehetett volna illeszteni. Kb olyan, mint itt a gyakorin: mindig jósolják a világvégét, aztán mindig elmarad, viszont hogy lesznek különféle katasztrofák, az bizonyos.

Viszont az is érzékelhető, ahogy már említettem, az általános frusztráció, felfokozottság, közönyösség mellett, hogy most nagyon itt lenne már az ideje globálisan kicsit lecsendesedni, befelé, magunkba figyelni és a környezetünkre, mert kapjuk a jeleket, de mintha nem vennék észre igazán, hogy ez nem mehet már így soká.

Sokszor elgondolkozom mostanában ezen, mikor kinézek az ablakon, látom, hallom a nagy nyüzsgést, mindenki rohan. Közben én azt nézem, hogy már nem ott nyugszik le a nap, ahol 20-30 ével ezelőtt, mikor a naplemetét ugyaninnen figyeltem. Persze legtöbben legyintenek, nevetnek, mikor mondom.

2022. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"tudja hogy szenvedek, de higgyem el hogy nem csak én."

Legalább igazat mondott, hiszen ez az emberiség közel 8Mrd tagjára ráhúzható.

2022. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A végidőket éljük és nem olyan régen beléptünk Ahrimán-korába...felelve a kérdésedre "mi ez a negatív energia"...Technokrata transzhumán korban már idén szeretnének mindenkit ...Röviden és tömören a Föld ennek a ciklusának utolsó évei vannak hátra ami azt jelenti,hogy kollektív tisztulás zajlik fizikai,szellemi és érzelmi szinteken...minden eddig elfojtott tudatalatti trauma,fájdalom félelmek a felszínre törnek...Mint anno Atlantisznál,ránk is teljes összeomlás várható egy 3. VH-val Kína és az Usa között főleg,majd atommal befejezve valamint az Apophis nevű kisbolygó totális becsapódásával egészen pontosan 2030 környékén...A magyar koronán lévő utolsó dátum szintén 2030...ami köztudottan nem csak egy szakrális beavató fejdísz hanem valójában a kiválasztottnak készült..

A félelmekkel pedig szembe kell nézni ahogyan eddig is..Az erő legyen veled..

2022. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
folyt kimaradt: "szeretnének mindenkit" rájukbeszélni...
2022. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi világ szintjén gravitációnak hívják, spirituális szinten pedig vonzás törvényének. Ha szerencsétlen vagy, még szerencsétlenebb leszel. Ha ebből ki akarsz kerülni, először hálásnak kell lenned dolgokért a jelenlegi életedben, és észre kell venned, hogy mennyire nem vagy szerencsétlen.
2022. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
btw, ha két ilyen témában járatos emberrel is összefutottál, miért nem kérdezted meg őket, hogy mire gondolnak pontosan?
2022. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mert nem vagyunk olyan viszonyban… meg sem vagyok talkativ

Gyanítom az ilyen érzéseknek őszintének kell lenni, belőlem ez nem fog úgy jönni, úgyhogy akkor itt lőttek a dolognak

De én azt hallottam hogy most kifejezetten szar idők járnak, csak én ebből is a legszarabbat kapom

2022. nov. 6. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:
A Föld túlnépesedett, és elszennyeződött, ennek a következményeit látjuk már, és érezzük a saját bőrünkön is.
2022. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
A hit elhagyása illetve figyelmen kívül hagyása.
2022. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!