Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek a dalnak pozitív hatása...

Ennek a dalnak pozitív hatása van a lélekre, vagy negatív? Mennyire spirituális?


2022. máj. 31. 21:05
 1/5 anonim válasza:
100%
ez kemeny, egyszerre megnyugtato es felkavaro.. en ilyet meg nem is nagyon h allottam.. de nekem ez inkabb faj, mint nem, ugyh sztem nem pozitiv
2022. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon felkavart. Nem is bírtam végig hallgatni. Az eleje elég nyugis, viszont a közepe felé az ordítások szinte látomásként hoztak az emlékezetembe kínzó és elnyűtt arcok látványát. Olyan semmilyen érzés is kavargott a lelkemben

Egyszerre a halál, háború, szenvedés és élet gondolalata is utat tört a gondolkodásomban. Nyugatott, de fájdalmas volt nagyon és amíg hallgattam, addig is nagyon lassan teltek a percek.

2022. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%

21:49

azztaa, ugyanezeket ereztem en is, csak nem mentem bele ennyire melyen.. pacsi:)

2022. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább terápiás mint spirituális,mivel ez nem egy "dal" hanem visszafojtott ordítás,vagy halk kíntól való sivítás a nyugtató zenei aláfestéssel olyan,mintha az előbbire lenne válaszreakció az utóbbi...Szóval aki tud vele érzelmileg azonosulni annak lehet kellemes,de aki nem akar szembesülni bizonyos mélységekkel annak bántja a fülét..
2022. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most ez a kedvencem,kifejezetten fájdalom kontroll és mégis epikus:

https://www.youtube.com/watch?v=LIB8kwsXUMs


Tényleg nem tudja valaki honnan van a belső zene?

2022. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!