Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki aki ért hozzá esetleg...

Valaki aki ért hozzá esetleg tudna segíteni? A telekinézist szeretném gyakorolni úgy, hogy látványosabb eredménye is legyen. Viszont nem tudom milyen feltételei vannak. Nagyon örülnék tanácsoknak.

Figyelt kérdés
Telekinézist szeretnék tanulni. De nem tudom hol kezdjem

2022. aug. 6. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem létezik ilyesmi, a filmekben vizuális trükkel csinálják, a valóságban pedig parasztvakítás vagy beépített kellék, segéd csinálja.
2022. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Keress rá Lioz Shem Tovra a youtube-on. Szerintem az egyik legjobb a szakmában. A kukás dolgot már majdnem meg tudom csinálni én is.
2022. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 SZücsöm ***** válasza:
76%
Ha működne méghozzá látványosan, akkor nem ezotéria témába tartozna.
2022. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Grimfox ***** válasza:
67%

Mindaddig ezotéria témában maradna, amíg nem születik a működési elvéről legalább részleges tudományos tézis. De ilyesmihez még csak közel sem járnak. Eddig csak statisztikai adatok vannak a témában, és azok is jobbára a MikroPK léptékű jelenségekről, nem a nagy látványos dolgokról.

Ez kicsit olyan, mint a kísértetjelenség. Már a paleolit korszakból származó leletek mutatják, hogy az akkori emberek is félrek a kísértetektől. Ez nem olyasmi, mint mondjuk a vihar, ami nyíltan veszélyes, és mindenki tapasztalja. Ezért azt kell feltételezni, hogy épp elegen tapasztaltak kísértetjelenséget ahhoz, hogy kultúra szinten meglegyen a félelem tőle. Viszont még most, 40000+ évvel később sincs rá még csak megközelítő tudományos tézis, ezért még mindig ezotéria.

A telekinézisről szólva, pont azért csak kis léptékben működik, és csak azoknak, akik valamiért ráéreznek, mert nem ismerjük a feltételeit, működési elvét.

2022. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
49%

Megtanulni nem tudod. Az mind parasztvakítás.

A telekinézis csakis veleszületett adottság lehet.

(Inkább átok,főleg,ha nem tudod irányítani,és ezzel mások életét veszélyezteted.)

Egyébként az előttem szólónak igaza van,nagyon keveset tudunk még róla,és nagyon kevés ember képes rá.

Tegyem hozzá azt is,azért nem haladunk a megismerésében,mert sokszor nem hiszik el,hogy az ilyesmi létezik. Nem vagyunk még rá elég nyitottak.

2022. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tanits inkabb madarakat viz alatt repulni. Az tobb sikerrel kecsegtet vagy szulettel volna jedinek.
2022. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Grimfox ***** válasza:
75%
Hallottál e már a pingvinekről?
2022. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A pingvin nem tud repulni. Viz alatt sem
2022. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez bird-shaming. A pingvin mindent megtesz, hogy úgy nézzen ki, mintha repülne. Nem tehet róla, hogy ez csak sűrű közegben megy neki.
2022. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ez sem igaz. Akkor úgy mondom, hogy tanítson monnyuk fecskéket víz alatt repülni. Így nem lesz vita.
2022. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!