Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi zajlik körülöttünk? Mi...

Mi zajlik körülöttünk? Mi várható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég nyitott vagyok a spiritualitásra és szuperérzékeny vagyok. A napokban egyre furábbb energiákat érzek, úgy érzem ez most kezd kicsúcsósodni. Szoktam meditálni, akkor érzek olyan bizsergést, energiaáramlást magamban, mint, amit most is érzek. Úgy érzem valami történik körülöttünk, de nem tudom mi lehet az, mert annyira nem követem a tanításokat, eseményeket. Aludni sem tudok, annyira erős ez az egész. Valaki tudja mi történik? Mi ez? Help!

2022. aug. 11. 00:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is úgy érzem, hogy valami van a levegőben, de csak remélni tudom, hogy nem rossz - bár ez olyan vihar előtti csend....
2022. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
A konteósok szerint megrendezett ufótámadás, én nem tudom. Lehet, csak egy újabb hullám a cirkuszi felvonásban.
2022. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Az egyre erősebb inflációt érzed nálam is ezek a tünetek.
2022. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, egy pár hete én is ugyanezt érzem :D Általában akkor van ilyen furcsa érzésem amikor valami negatív dolog fog bekövetkezni, legutoljára pár nappal egy megbetegedés előtt volt ilyen.

Lehet hogy a napokban veled is fog valami történni és azt érzed, de ne gondolj egyből a legrosszabbra. Minden esemény, legyen az pozitív vagy negatív meglátszik az aurádban 1-4 nappal azelőtt hogy bekövetkezne, ha érzékeny vagy akkor lehet ezt tapasztalod.

Illetve hogy ha a furcsa érzés alatt azt érted hogy nagyon gyakran érzed a saját energiaáramlásod (Az a bizsergés/enyhe áramütés-szerü érzés) akkor az annyit tesz hogy jól haladsz, csak hogy ha nekiállsz olyan gyakorlatoknak lefekvés előtt ami megemeli az energiáid akkor az biztos hogy egy jó 4-5 óráig ébren leszel utána, akkor is hogy ha előtte fáradtnak érezted magad. Ez lehet magyarázat arra hogy miért nem tudsz aludni.

2022. aug. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Lehetőséget kap az emberiség, hogy felnőjön.
2022. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is érzem ezt. Már regebben is volt, hogy előjött, aztan vártam, hogy na mi lesz, de nem lett semmi. A napokban (kb. 1-2 hete) intenzívebb. Igazábol én remelem, hogy valami változik.

Amúgy valószínűleg azt érezzük, hogy olyan körülmények alakulnak körülöttünk, amik kikényszerítik a változást. Kezdődött a coviddal, aztán a háború, természet állapota, rezsi és sorolhatnám.

Magyarul sztem azt érezzük, hogy vagy magunktól valtoztatunk valamin, vagy olyan külső körülmény ér minket ami ezt kikenyszeríti. Ezzel valahogy tudjuk, hogy mindenképp megtörténik, csak még kerdéses hogyan.

Pontisan persze nem tudom, de hasonlót kepzelek el.

Aztan előbb-utóbb úgyis kiderül...

2022. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
A pecsétek feltöretnek. Az történik. járványok, háborúk, gazdasági összeomlás, éhínség, demokráciák felszámolása, természeti katasztrófák erősödése, globalis kataklizma, kozmikus rend megváltozása. Egy rèsze ezeknek zajlik erősödik, egy rèsze most van kibontakozóban, egy részéről kijelentéseket kaptunk.
2022. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom de nekem is nagyon fura/rossz érzésem van kb 2-3 hete mintha készülődne valami, de jó hogy akkor nem csak én érzem. a kérdés hogy vajon mi fog következni?
2022. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

Most olvasom reggel mi várható. Jajj. Hát,...nem volt véletlen hogy ilyeneket éreztetek.

Tessék: [link]

2022. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

9# na ezèrt kell legyen otthon alulfólia sapka! De ha az nincs egy ilyen felirat is mekkteszi


[link]

Vagy ilyen

[link]

2022. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!