Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi zajlik körülöttünk? Mi...

Mi zajlik körülöttünk? Mi várható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég nyitott vagyok a spiritualitásra és szuperérzékeny vagyok. A napokban egyre furábbb energiákat érzek, úgy érzem ez most kezd kicsúcsósodni. Szoktam meditálni, akkor érzek olyan bizsergést, energiaáramlást magamban, mint, amit most is érzek. Úgy érzem valami történik körülöttünk, de nem tudom mi lehet az, mert annyira nem követem a tanításokat, eseményeket. Aludni sem tudok, annyira erős ez az egész. Valaki tudja mi történik? Mi ez? Help!

2022. aug. 11. 00:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Amúgyis ha jonnek4az ufik nembiztos hogy infúziós szandékkal, lehet csak ejakulálni akarják az emberséget a katasztrofációk elöl.
2022. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Jönnek az űrlények. Már xsak 24 óránk van hátra!
2022. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
A pomogácsok már a bojlerban vannak!
2022. aug. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
13 Nálam lerágták a bojlert is. Nem megy emiatt a klíma
2022. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
#14 Nem semmi recsicsökkentés már
2022. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
12# ha a csillaghullással érkeznek az ufik, akkort tulajdonkęppen a perszejodàk jönnek, nem? Kis zöld emberek..
2022. aug. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
#15 Az ufók csökkentik a rezsit.
2022. aug. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
12: pontosan mikor jár le a határidő, éjfélkor?
2022. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mindannyian érezzük, hogy nagy változások fognak történni. A civilizációnk, amilyennek ismerjük, komoly változásokon fog keresztülmenni, és ezt mindenki másképp dolgozza fel.

Ilyenkor sokan az alapvető, tradicionális értékek felé fordulnak, ösztönösen azokban keresnek menedéket. Én is ezt teszem, és több ismerősömnél is észreveszem ezt. Sokkal többet vagyunk a természetben, sokat túrázunk, sétálunk erdőkben, tavak mellett, gyakran teljesen egyedül. Mély csodálattal tekintünk rá, átérezzük a vele való egységünket, így emlékeztetjük magunkat a Földdel, a természettel való mély kapcsolatunkra.

Van, aki megérzi azokat az időszakokat, amikor olyan döntések születnek, amik végül világméretű eseményekhez vezetnek. Kérdező is ilyen típus lehet. Egyébként szerintem sokan érzik ezeket, csak nem tudatosítják magukban, vagy megpróbálják halogatni, csakhogy ne kelljen tudomásul venni...

2022. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :) Most kezdődik majd igazán, kellemes felkészülést kívánok mindenkinek! A viccelődők pedig majd emlékezzenek a fenti sorokra, amikor eljő.
2022. aug. 16. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!