Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Várható e valami extrém dolog...

Várható e valami extrém dolog a fanatikusoktól december 21. én?

Figyelt kérdés
A szélsőséges vallásosok tesznek e valami durvát..pl tömeges öngyilkosság, robbantás...stb???
2012. dec. 4. 21:59
 1/7 Isti2013 ***** válasza:
93%
Tömeges öngyilkosság nem hinném,hogy lesz,viszont egy-két nagyon értelmes tutira lesz,aki megöli magát...
2012. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Még adj nekik ötleteket...


Amúgy szerinted ha ez ennyire nyilvános lenne, a rendőrség ülne a babérjain? OMG... Azért gondolkozz, mielőtt kérdezel.

2012. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem lesz, de 22-én. Új dátummal árasztják el a világot. Ami már a focivébé óta nincs is.
2012. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet lesz pár idióta vagy pár szekta, de ha ennyi eszük van akkor hulljanak csak.
2012. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Égni fognak, mint a Reichstag.
2012. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen történne akkor 5 évente új világvége dátumot kell kitalálni, így a gyengeelméjűek saját magukat szelektálják ki a társadalomból. Hulljanak csak, nem kár értük.
2012. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy nagy Napkitörés lesz, ennyi...
2012. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!