Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik észrevették hogy pár éve...

Akik észrevették hogy pár éve gyorsabban telik az idő,honnan tudják hogy már nem a negyedik dimenzióban vagyunk és a fokozott időérzékelés a dimenzióváltás eredménye?

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy öregszel úgy érzed egyre gyorsabbnak az idő múlását, de semmi köze a drumánziókhoz meg az ilyenekhez.
2022. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez csak egy népszerű tévhit, hogy minél öregebb valaki, annál gyorsabbnak érzi az idő múlását.

A fiatalok is gyorsnak érzik már, csak ugye nincs meg a szubjektív összehasonlításra a lehetőségük.

A lényünknek van egy része, ami az időn kívül létezik, alig vagyunk tudatában, de arra elegendő hogy ezt a gyorsuló idő benyomást alátámassza.

A negyedik dimenziós (itt egy szellemi tudatossági szintet jelöl, lehet helyesebb lenne negyedik denzitásként hivatkozni rá, hogy ne legyen olyan könnyen összekeverhető) megjegyzés helyes, a bolygónk valóban átlépett, és mi jelenleg ezt nem tudjuk még megfelelően lekövetni, azonban szerintem mégse ez okozza.

Szerintem a tudatosság alacsony szintje a legfőbb ok, ami valamiért nem növekszik, hanem általánosságban még csökken is.

A háborúk, az elnyomás, az iskolázatlanság, az éhínség, a betegségek, a környezetszennyezés nem hogy csökken, hanem egyenesen növekszik.

Évszázadok óta meg kellett volna szűnnie a háborúknak, éhínségeknek, de nem ez történik, és bár ez elég átvitten követhető értelmezés, de szerintem ezért gyorsabb számunkra az idő, csak ennek az összefüggéseknek a megértése nagyon sok köztes hiányzó anyag miatt nem lehetséges.

2022. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én sokkhatas miatt nem érzem 2020 eleje óta, nem gondoltam hogy valóban gyorsabban telhet
2022. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Minél korosabb, öregebb valaki, annál gyorsabban telik neki az idő.

Természetes dolog, mert annál kevesebb van neki hátra a kiszabottból, annál hamarabb találkozik a Nagy Kaszással.

2022. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
77%

Az idő nem telik gyorsabban, de a szubjektív érzékelésünk eltorzult. Nem csak egy-két emberről van szó, hanem tömegesen. Nem dimenzióváltás, vagy hasonló eredménye, hanem a modernitás eredménye. Olyan sokféle felpörgető stimulus ér, olyan sok dolgot kell egyszerre csinálnod, sok dologra kell egyszerre figyelned, és ezt látod másokon is, kis léptékben, nagy léptékben egyaránt, hogy az idő, amit ezekkel a dolgokkal töltesz elillan egy pillanat alatt.

Csak gondolj bele, hogy régen egy levélre egy hetet kellett várnod, most naponta akár több tucat levelet is válthatsz számtalan emberrel. A várakozás mindig a lassú idő érzetét keléti, de már nem kell várakoznod. A csomagod már másnap megérkezik, a tévében bármkor megnézheted, amit akarsz, nem kell várnod, hogy a hétvégén leadja a csatorna, ami programra tűzte. És a várakozás csak az egyik olyan érzés, ami nyújtja az időérzeted. Szinte teljesen elvesztettük ezt. Viszont kaptun egy csomó dolgot, amitől gyorsabbnak érezzük. Az idő nem változott, mi változtunk.

2022. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Az érzékelést befolyásolja az, pl. hogy valaki jobban várja a fizetést vagy olyan élményekben van része, amiknél elszalad az idő, pont a szubjektív érzékelés miatt. Mert nem figyel az időre.


Nálad kérdező mi bizonyítja a különböző dimenziók létezését?

2022. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy a negyedik dimenzióba eddig se voltunk.
2022. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!