Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az Ön véleménye arról,...

Ufokurtato007 kérdése:

Mi az Ön véleménye arról, hogy a reptoidok kifejlesztettek egy eszközt ami képes a dimenzióváltásra?

Figyelt kérdés
Eléggé szomorító a helyzet, mivel ezekszerint képesek lesznek az interdimenzionális hadviselésre is, amire mi, emberek még nem tudunk reagállni, így megintcsak romlottak az esélyeink a közelgő invázióban.

2021. okt. 29. 19:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Link?
2021. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%
Linkeken keresztül lehet dimenziót váltani?
2021. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Nem te lipótmezei bentlakásos,hanem az hogy honnan szedte a kérdező ezt a baromságot?
2021. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm, aki beépült a reptoidok közé, tehát kém. Ő szivárogtat ki információkat.
2021. okt. 29. 20:14
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
Jól van lipótmezei...
2021. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Én meg portálvetőt árulok 4,5mrd ft akit érdekel.
2021. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
23%

Beépült? Nem egy véletlen eset folytán kialakult empátia okozta, hogy a barátod kém lett?

Azaz ő is reptil, csak elárulta a fáját. Én sem tudok beülni, egy afrikai törzsbe úgy hogy senkinek se tűnjön fel, hogy "más" vagyok.


De a kérdés, nem nem izgat. Az inváziót e fejlesztés nélkül is megnyernék minimális veszteséggel. Csak a sereg a gond de abból nincs sok ha egy űrből jövő támadásra kell készülni....

Magyarul így is úgy is beszptuk. Feleslegesen húzzák az időt...ha vannak. Jönnek látnak, vissza mennek, győztek. Röviden ennyik lennénk "interdimenzionális hadviselés" nélkül is.

Egy szóval /Puty/


Inkább a vogonok jöjjenek sztrádát építeni...

2021. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Nem, barátom egy tapasztalt űrtengerészgyalogos, aki mestere az ellenséges vonalak mögé bejutásnak, illetve a beépülésnek. Rendelkezik egy, a reptoidok alakváltoztató mintájára épített eszközzel, ami képes a humanoid formát bizonyos időre reptoiddá változtatni, így épült be.
2021. okt. 29. 21:00
 9/51 anonim ***** válasza:
60%

Kis naiv. Nem romlottak az esélyeitek, hanem soha nem is voltak. Az ismerősöd meg nem valami magas körökbe épült be, dimenzióváltásra ugyanis már elég rég képesek vagyunk, az még Val Nek idejében volt divat. Mára már meg is haladtuk ezt a technológiát - de nem akarom lelőni a poént, mert akkor szegény ismerősöd munka nélkül marad. Az inváziótól meg nem kéne így rettegnetek, már rég itt vagyunk sokan. És amint látod, semmi komoly bajotok. Most kicsit ritkítunk, de ez nektek is jó lesz hosszú távon, majd meglátod Ufokurtato007.

No megyek, mert épp vedlem az előző bőröm és ilyenkor elég enervált vagyok.

2021. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
74%
Aha és? Nekem meg van egy tűzőgépem, szerintem sokkal menőbb.
2021. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!