Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen egy sorsszerű találkozás?

Ilyen egy sorsszerű találkozás?

Figyelt kérdés

Minden kedden van egy fontos feladatom, ezért általában gyomorideggel szoktam kelni aznap. Viszont most más volt. Minden. Reggel teljesen kiegyensúlyozottan felkeltem, máshogy csináltam meg a hajam, pozitívan álltam az egész naphoz. Indulás előtt volt egy enyhe rosszullétem (hányinger, szédülés), ezért erősen vacilláltam, hogy egyáltalán elinduljak-e. Elindultam.

A megállóba battyogtam, ahol elég sokan várakoztak már. Periférikusan kiszúrtam egy jól öltözött csávót, de csak olyan szinten, hogy előtte vagy mögötte sétáljak el. Utána zenét hallgattam míg várakoztam meg gondolkoztam az “élet értelmén”. Fura módon akárhányszor le akartam csekkolni a digitális kijelzőt mindig ránéztem. Aztán egy örökkévalósággal később végre valahára megérkezett a várva várt jármű és leültem, ő pedig átellenben velem szemben (így szóltak a jegyek). Eléggé ledöbbentem, hogy pont ő ül ilyen közel hozzám és akkor hirtelen elkapott egy aha érzés. Konkrétan az játszódott le a fejemben, hogy úristen, nekem ő lesz a barátom. Aztán volt, hogy néztem valakit, akkor ő is arra fordult, volt, hogy rám is nézett, akkor állt fel leszálláskor, amikor én (vagyis utánam 1 perccel mondjuk).

Külsőre nem is igazán emlékszem rá, inkább arra, amilyen érzést keltett bennem. Mi volt ez és miért pont vele? Soha eddigi életemben nem tapasztaltam még ilyet, fogalmam sincs, hogy ezotéria kategóriába tartozik-e, de annyira véletlenszerű volt és mégis annyira éreztem, hogy így kellett lennie.



2022. aug. 16. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve mi értelme lehetett a találkozásnak? Ha csak annyi, hogy erről egy kérdés szülessen, akkor kár is volt megtörténnie.
2022. aug. 16. 15:29
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Te egy nagyon fura lány vagy.
2022. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bóknak veszem.
2022. aug. 16. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmi velem is előfordult egyszer-kétszer... régen, még fiatalon.


A hangsúly az életkoron van. Nem tudhatom, mennyi idős vagy, de én még tini voltam, amikor hasonlót éreztem.

2022. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok még.
2022. aug. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!