Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van tiktokon az a trend, hogy...

Van tiktokon az a trend, hogy szerelem bevonzása azzal a bizonyos manifesztálással. Rossz dolgok lesznek utána?

Figyelt kérdés

Amikor külföldön mézzel keresztet rajzolnak a nyelvükre és közben a bizonyos személyre gondolnak akit akarnak.

Itt meg ugye cukorral vagy fahéjjal.


Nos én ezt megcsináltam. De csak utána láttam több olyan posztot is, hogy ez egy fekete mágia stb. és, hogy rossz következményekkel jár.


Ez igaz? Mert most nagyon megijedtem. Nem akarok hinni ennek az egésznek, de egyszerűen olyan sokan mondják.


2022. aug. 21. 14:22
 1/5 anonim válasza:
74%
Mielőtt válaszolnék, hadd kérdezzek én is: Hány éves vagy?
2022. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
A manifesztacio letezik es mukodik. De pont azert nem veszik komolyan mert idiota kisgyerekek ossze mossak ilyen mezes kereszt rajzolgatassal. SEMMI koze hozza es nem igy mukodik !
2022. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, őszintén kétlem hogy bajod lenne tőle, ez nem egy hatásos módszer, ami szerencsére azt jelenti hogy nem tudsz ártani se magadnak vele - Ellentétben egyéb módszerekkel, mind angyalokkal vagy szerelmi kötésekkel, amik rendszeresen visszafele sülnek el.
2022. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó két választ köszönöm!:)
2022. aug. 22. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 az biztos, az ilyenfajta emberek nagyon könnyen bevonzzák magukba a retardáltságot és önkéntes szektatagok lesznek :DDD
2022. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!