Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy 9 dimenzióról szóló...

Van egy 9 dimenzióról szóló elképzelés, amely a rendszert kívánja ábrázolni. Ebben a leírásban a 9.dimenzió a Menny. A 8.dimenzió mi lehet ebben a rendszerben? És kik jöttek, jönnek (inkarnálódnak) onnan?

Figyelt kérdés
Tehát hogyha az egész rendszer kilenc dimenzióból áll és a legfelső dimenzió a kilencedik, az a mennyország, akkor eme modell szerint mi lehet a nyolcadik dimenzió, mi a neve, mi van ott vagy kik vannak ott?

2022. szept. 10. 22:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nézz utána.
2022. szept. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ehhez az elképzeléshez linked van?
2022. szept. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nincs. Hallottam erről, de eddig nem találtam meg a neten.
2022. szept. 11. 05:05
 4/23 anonim válasza:
32%
Mennyi skizofrén van itt te jó ég
2022. szept. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha valós az, amit kérdezel, akkor a nyolcadik a Mennyország előszobája, a Purgatórium, hiszen olyan ember nincs, aki egész életében tiszta erkölcsű, jó lett volna.
2022. szept. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írtál. De ha mégsem a purgatórium, akkor mi lehet?
2022. szept. 11. 06:21
 7/23 anonim ***** válasza:

#3

Kitől hallottál erről?


Érdekes neten ilyet nem találok, szóval miről is akarsz kérdezni?


Lehet a dimenzió fogalmát á kellene venni, mielőtt ilyen értelmes dolgokat kiírnál vagy elhinnél.

2022. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Nem a 9., hanem a 8. a mennyország. Ezt tapasztalatból is mondom. Végigjártam 4-8ig. A 9. nem dimenzió, hanem minden. Nehéz ezt éreztetni...

Első az öntudat dimenziója. Második a másokról való tudás dimenziója. Harmadik a tudatosság dimenziója, negyedik a szeretet dimenziója, ötödik a bölcsesség és szolgálat harmóniájának dimenziója. (Ha jól tudom. Én csak 4-8ig éreztem, nem tudom megnevezni.) Nem igazán tudom tovább, illetve nem szeretnék megnevezésekbe bocsátkozni, de hatodik dimenzió emelkedésénél ha jól tudom már tökéletes vagy. A hetedikről már tényleg semmit sem tudok momdani, és kb semmit sem tudok. A nyolcadik dimenzió amint mondtam, a mennyország( általános értelemben) / abszolút nirvana. 1-7ig létezel. Nyolcadik dimenzióban igazából te vagy isten. Illetve én..., szóval "mi", de te igazából én vagy. Most időben fogok beszélni. Végtelen mennyiségű lélek létezik, vibrál végtelen egységet, összeolvadva, ők a mennyország, isten. Mi mind. A végtelen létezés minden"hol" az 1-7. dimenzióban csupán illúzió s a mennyországban "létezik", hisz csak az "van". Isten=mennyország=végtelen számú végtelenül tökéletes tudat-létezés.

De ugye ez nem folyamat. Már magasabb dimenziókban sincs időérzékelés úgy, ahogy emberi agy azt felsugározza, de ez a létezésen kívüli "lét", nincs folyamat.


De ezen felül úgy mond van még egy dimenzió. Ez a minden. Nehéz megérteni, mert hogy lehetne több minden, de a lényegét kéne átérezni. Ez itt a minden.., egy villanás. Csak ez van, nincs. Itt már isten sincs, mert mikor az ember istenről beszél, így vagy úgy egy tudatosságot rak bele megszemélyesíti. Ez valahogyan igaz a nyolcadik dimenzióra, mert végül is ott van mijden tudat is, de a kilencedik dimenzió az a minden. Ott már nem értelmezhető semmi sem. Hogy tudat vagy energia. Mert míg a mennyországban egyszerre léteznek, mint léten kívüli örök rezgési beállítottság, addig a kilencedik dimenzió"ból látszik", hogy semennyire sincs külön semmi sem. Minden egyetlen egységes ugyanaz a valami. Nincs külön felfogás és energia. Információ és értelem. Az már nem egy tudatos valami, de nem egy tadtosságmentes valami. Az már semmi és semmi sem és minden.


Még annyit, hogy ezért van, hogy sokszor mikor érzők mennek felfelé, hogy beszéljenek a lét csúcsával, akkor van egy jellegzetes különbség a minden, és az abszolút minden közt. A minden, a mennyországból óriási békés, mindenfelé kiterjedt érzetű tudatosságot egyértelműen tartalmazó energia reflektálódik vissza( reflektálódik, mivel ahonnan érkezik, nincs idő, se folyamat, hogy a reflektálás elindulhasson), viszont mikor a legfelsőbbet célozzák meg, akkor.. had éljek egy régi barát szavaival, "olyan mintha aludna", mert nincs ott. Nincs ott a tudatosság, csak te mint minden reflektálódtál önmagadon, de ez az illúzió benned létezik valahol, míg te minden más is vagy egybe. Illetve van is tudatosság...

Olyan, mintha a mennyország minden lenne és semmi, míg a felette lévő minden és semmi egyben. Vagy létezéssel. Mennyország van is, nincs is. Míg a legmagasabb lét nincs és van egyben.

De ezek buta emberi intúíciós asszociációk. A valóságot csak a minden értheti teljesen.

2022. szept. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#8

Én is végig jártam mind a 69 dimenziót, de a többi én csak eldrics teremtmények vannak.

2022. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigieket.


Lehet, hogy cseh nyelven kellene utánanézni.


Ezt találtam:

Psychotronics (parapsychology), a Czech term for research and development in parapsychology


Ők mondják azt a 9 dimenziós elméletet, ha jól sejtem.

2022. szept. 11. 06:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!