Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen képességek?...

Léteznek ilyen képességek? Megérzek dolgokat.

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon érzékeny voltam (Halak csillagjegyűként...), a világ behatásait, a velem, és másokkal történt dolgokat nagyon intenzíven élem át. Egyszerre beleképzelem magam bárki helyébe. De ez már megszokott volt. Azonban pár hete ez még durvább lett. Szinte kitalálom mások gondolatait, megérzem mit gondol, illetve mit érez a másik. Legyen szó itt a barátomról, apuról, vagy a kollégiumi szobatársamról, egyszerre tudom, nem csak sejtem, tudom, mit éreznek, mit gondolnak magukban. Többször rákérdeztem utána, hogy jól érzem-e, és mindig eltaláltam. Kicsit már idegesít, mert a rossz dolgokat is mindig megérzem, vagy ha valaki rossz passzban van, mondani sem kell. :S Mintha belelátnék kicsit az emberekbe, mintha átvenném az ő gondolataikat, érzéseiket egy pillanatra. Ez csak véletlenek sorozata, vagy lehet valamilyen képesség?
2010. szept. 25. 17:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és apuval meg a barátommal sosem voltunk túlságosan egy hullámhosszon, de volt a napokban többször, hogy én gondoltam valamire, fél perc múlva meg ők szinte szóról szóra mondták, amit gondoltam magamban. Nagyon meglepődtem. Múltkor apu 3 mondattal eljátszotta ezt egymás után. Ez véletlen?
2010. szept. 25. 17:31
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Létezik ilyen,hiszen saját magadon is tapasztalhatod!

Szerintem empata lehetsz és látói képességed is lehet szerintem.Eleinte ezt talán nehéz megszokni,néha zavaró lehet .De próbáld elfogadni,segítségedre lehet még ez a képesség.

2010. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én egy hasonló képességekkel rendelkező embert ismerek, Dannion Brinkley-t.

Neki volt egy halálközeli élménye (1975-ben). Azóta szó szerint hallja mások gondolatait, érzi a körülötte lévő emberek érzelmi állapotát, és tudja a jövőt.

E képességeket a fénylények (túlvilági lények) adták neki, amikor 28 percig halott volt. Ők mutatták meg neki a jövő eseményeit is.


Gondolom, hogy neked nem volt halálközeli élményed, de lehetséges, hogy az előző életedben hasonló halálközeli dolgot éltél át, és emiatt van ilyen képességed.

2010. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt az embert személyesen is ismered, vagy csak valamilyen médiaszereplő?
2010. szept. 25. 18:05
 5/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
61%

Vicces ez az előző:

"az előző életedben hasonló halálközeli dolgot éltél át"

Ja és ráadásul az előző élete végén meg is halt...

Na mindegy, van ilyen képesség és fejleszthető, de el is tűnhet. Ne izgulj nagyon emiatt, próbáld a jó oldalát kihasználni.

2010. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám fejleszteni?
2010. szept. 25. 18:09
 7/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
28%

Dannion Brinkley-ről én is hallottam és láttam filmjét is.

Ismert és hiteles személy ezen a téren.

[link]

[link]

2010. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olvastam több könyvét is.


Megmentőm, a Fény


A békét adó Fény


Ez egyébként bebizonyított dolog, már több vizsgálaton is volt, ahol "tesztelték". Eleinte, amikor még új volt neki ez a képesség, sorra nyerte meg a különböző fogadásokat, nyereményjátékokat. De rájött, hogy a fénylények nem ezért adták neki a képességeit.


Találtam róla videót is:


http://www.youtube.com/watch?v=PR-ICt5m2xs&feature=related

2010. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is halak vagyok és akár én is írhattam volna a kérdésedet.Dettó ugyan ez van velem is.Tehát létezik.Bár én nem mindig szeretem ezt a képességet.Jó pár konfliktusom is volt már miatta.
2010. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én Szűz vagyok, de én is pont "ilyen" vagyok! Durva! :)
2010. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!