Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy előre megéreztetek dolgokat és az beteljesült?

Figyelt kérdés

Volt, hogy megéreztem hogy nagymamámmal történni fog valami, és erre egy hét múlva kórházba került, és utána rá egy hónapra meg is halt. :(

De persze jó dolgokra is gondolok, pl:, hogy amikor terhes voltam megéreztem hogy fiú lesz és fiú lett.

Kérlek írjátok le véleményeteket, és az ehhez hasonló tapasztalatotokat.


2011. aug. 31. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én régebben éreztem meg, hogyha valakivel valami rossz fog történni. A gyomromban éreztem egyfajta szúrást és onnan tudtam, hogy baj lesz valakivel. Mostanában pl ha utazunk autóval, akkor szokott néha előjönni egy fejfájás kíséretében. Pl múltkor is egy kamion mögött mentünk és tesóm mondta hogy megelőzi, mert lassan megy. Én meg mondtam neki, hogy meg ne próbáld, mert rosszat érzek. Ha nem szóltam volna rá, valószínűleg már nem élnénk :/
2011. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
én volt hogy megálmodtam egy matekórát és szó szerint teljesült minden benne a legapróbb részletig :)
2011. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
néha előfordul, legjellemzőbb az, hogy megérzem, hogy a kapcsolatombnak mikor lesz vége.:/ illetve néha megálmodok dolgokat, amik rá pár napra beteljesülnek.
2011. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Anyukám összebarátkozott egy csajjal. Én azt gondoltam, hogy ez nem fog sokáig tartani és pár nappal később anya mondta, hogy a csaj nem áll vele szóba.

2. Úgy volt, hogy elmegyünk moziba a barátnőmmel. Én öltözködéskor arra gondoltam, hogy kutyát fogunk sétáltatni. Amikor odaértünk, akkor mondja a barátnőm, hogy nem volt jó film, megyünk kutyát sétáltatni.

3. Reggel úgy keltem fel, hogy volt egy olyan érzésem, hogy le fog szakadni alattam a hinta. Erre délben ráülök, hintázok és leszakad.

4. Voltunk a barátnőmmel moziban és mondtam neki, hogy előbb fogják egy jó 10 perccel kezdeni a filmet. Elsőként értünk be a moziterembe, a filmig még volt 20 perc, de ők 5 perc múlva elkezdték.

2011. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

12:26-os vagyok.

Ja és még sok más, de azok régebben.

2011. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, volt ilyen. pl. suliban megéreztem, hogy mikor felelek, vagy mikor írok dogát. de arra is volt példa, hogy bevillant egy kép durrdefektről, és rá egy percre durrdefektet kaptam hazafele.. manapság a megérzéseim csalókák, félrevezetnek, de ha vmi rossz történik, azt mindig előre tudom. ha tudja vki hogy lehet ezekre a megérzésekre gyúrni, vagy formálni, írjon privit. köszi!
2011. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Szia nekem egy nagyon fura megérzésem volt! azt álmodtam hogy a faluban az eggyik lány akit ismerek terhes volt és megszült! ikrek lettek és fiúk ésmég azt is megálmodtam h szombaton születnek! pár nap mulva találkoztam a lánnyal mondtam neki mit álmodtam és csak jót nevetett rajta! 2 hónapra rá megszült 2 kislányt mégcsak azt sem tudta hogy terhes volt mert nem is hízott meg minden rendben volt vele!
2011. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hónapokig azt álmodtam, hogy jön a telefonon a hír, hogy meghalt valakim. Nem tudtam akkor, hogy kire vonatkozhat, aztán meghalt apukám , és ugyanúgy telefonon szólt a húgom, mint álmomban. Azóta nem volt ilyen álmom, de ha lenne, nagyon megijednék.
2011. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam háromszor valakinek a halálát. Az utólsó álmomat pont a halálakor álmodtam:'(
2011. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Volt, egyszer meg éreztem azt hogy ha az unoka tesóm elutazik kocsival akkor valami baj lesz , a baj meg történt de én nem ült benne , néha meg érezm hogy ha figyelnek és hogyha valaki rosszat gondol rollam!
2011. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!