Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a legőrültebb pszeudotudomá...

LeonScottKennedy kérdése:

Mi a legőrültebb pszeudotudományos összeesküvés-elmélet, amelyet valaha hallottál?

Figyelt kérdés

Az enyém az, hogy a Jupiter szülte meg a Naprendszer bolygóit a vagináján (Vörös Foltján) keresztül. Annyira elvetemült, hogy gondoltam megosztom veletek is.


https://www.youtube.com/watch?v=1hYXIZ9V4y8


2022. szept. 21. 06:10
1 2 3
 1/30 UlfOrmson ***** válasza:
82%
A magyarok a Szíriuszról származnak
2022. szept. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy szépítjük, a lapos Föld elméleténél nincsen meredekebb: nem csak azt állítja, hogy évszázadok óta globális szintű összeesküvés folyik, ahol még egy kontinenst is kitalálnak (egyes verziók szerint), a fizika alaptörvényeit explicite cáfolják, de még a hétköznapi józan ész számára is ellentmondásos.
2022. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#2


Dehogynincs meredekebb. Nem mentél elég mélyre a YouTube legsötétebb bugyraiba. Én olyan dolgokat láttam, amelyeket elképzelni sem tudnál.

Linkeket már nem tudok adni, mert nem fogok keresgélni ezek után. Valószínűleg kulcsszavak alapján megtalálhatóak.

Top 10 nem létező állat, közöttük a madarak együttesen, mert azok mind valamiféle robotok, pingvinek, koalák, kenguru, stb, és a legjobb: az összes emberszabású majom, mert azok mind emberek maskarában. A legbrutálisabb evolúciótagadás, amelyet valaha láttam.

Az ember, aki azt hiszi a kövekre, hogy az ősi emberek veséinek, sziveinek és nemi szerveinek elkövesedett fosszíliái. Mert bizonyos kövek formája egy kicsit hasonlít. A hegyek pedig óriások fosszíliái, akik a globális árvíz előtt lakták a Földet.

Mormonizmus.

Egyébként a laposföldnek is vannak fokozatai. A legdurvább, amikor nem elég, hogy a Föld lapos, de még a világűr sem létezik, a gravitáció is hazugság, a Földet egy búra veszi körül, a Nap és a Hold lokálisak, a csillagok pedig kivetítettek a búrára. A NASA és úgy minden szakember a Földön hazudik. A Földet körülvevő jégfal mögött sokkal több föld található, amiről a világ kormányai nem akarják, hogy tudj. Na, itt még közel nincs vége. Innentől jön a spiritualitás és mítoszok beleillesztése a laposföldbe, és ilyenkor születnek az igazán szaftos gyöngyszemek.

2022. szept. 21. 08:30
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Ok, Kérdező, azt hittem véleményemre vagy kíváncsi.
2022. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Láttam egy videót ahol egy pali folyókból kavicsokat szedett ki és azt mondta ennek olyan szív alakja van, tehát az.


Még valami hegyekben látott egy elefánt szerű alakot, csak elfelejtette, hogy az elefántoknak a fejük oldalán van a szemük és nem az elején.

Ha hazatérés, akkor linkelem vagy az eredeti van debunked videót.


De annyira debil feelingje van eskü.

2022. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az is bőven elég őrültség, ami itt néha a GYK-n előkerül.... :-D :-D
2022. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
2022. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a madarak nem léteznek, robot mindegyik, igazából valami huszonéves fiú találta ki heccből. Azt hiszem, csak poénkodni akart, és direktbe a leghülyébb érveket szedte elő, amiken röhögni lehet. Ő lepődött meg a legjobban, hogy léteznek emberek, akik ezt a baromságot elhiszik.
2022. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Grimfox ***** válasza:
100%
Úgy egészében a szcientológia vallási része elég meredek szerintem. Xenu, meg elrabolt és leatomozott idegenek lelkei, és így tovább.
2022. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
67%
Hogy a Covid oltás károsabb, mint hasznosabb.
2022. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!