Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett vajon?Nagyon...

Mi történhetett vajon?Nagyon fenyeget a halál.

Figyelt kérdés
Egy csomó sofőr elakar ütni,SZÁNDÉKOSAN mit tegyek nagyon félek.Olyan mintha sokan egyszerre össze esküdtek volna ellenem,veszélyben az életem.Milimétereken múlott ma az életem.Olyan érzés mintha a város azt akarná hogy elmenjek.Egyszerre ennyi ellenség.
2022. szept. 23. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Szabályosan megyek.Az sem lehet kifogás.
2022. szept. 23. 20:22
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

...ezt a mentális egészségbe kellett volna.

Paranoia.

2022. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez valóban így van, akkor a mátrix ügynökei el akarnak tenni lábalól. Valamit tudsz. Mond el nekünk mi az. Akkor véget ér a kálváriád, mert mi is tudni fogjuk. Mi a titok? Mit tudsz?
2022. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Darius- ***** válasza:
41%

Vedd le magadrol a rontast. Ha:

-levert vagy, faradékony

-uldoz a balsors (ez megvan )

-mindent megteszel azért, hogy jora forduljanak a dolgok, mégsem sikerul


Ha ezek a problémak fennalnak, akkor rontas van rajtad ! Ha nem, akkor ez nem ezotéria kategoria, hanem Egészség, abban pedig nem tudok segíteni, mert nem vagyok szakérto.

2022. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez paranoia vagy skizofrén tünet.orvos.
2022. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Rontàs keress szakembert -ezosat..a titok a vonzàs törvénye .mond furcsa dolgok történnek veled és szeretnéd màsokkal is megosztani :)


Nekem is mondtàk sok a 3as az életembe de ennyi véletlen nem léptezik ok van hogy tényleg az univerzum üzen.. de a többi (hiteles összeesküvés elmélet :D)-bàr meg se probàlom bizonyitani mert mondta esélyem sincs nagyon okos és csak engem juttatna vele a pszihiàtriára..soha ne mond hogy soha..igy amiket ide kommenteltem megtörténté tette :)


Mert ha működne az itt leirt szavaknak teremtő ereje van akkor holnap csengetne-ja holnap nem leszek itthon..

Kár hogy én nem vagyok számitogépzseni..

2022. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mostanában elég szabálytalanul és hülyén vezetnek sokan,folyton előznek,ott is,ahol nem lehet.Úgyhogy nem csodálom,hogy félsz,én is félek.
2022. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy apokalipszis közeleg?Párom is ugyanezt mondta mint a legutólsó vagy megvadultak az emberek az oltástól.
2022. szept. 24. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Reptilián befolyásolás alá kerültek.
2022. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is hasznalom az ezos gondolkodasmodot, pl vonzas torvenyet... de ez a leiras tipik skizofren paranoid jellegu. Ha az agya valakinek bekattan, torzitani fog mindent es kivetiti a kulvilagra, es mivel nincs betegsegtudata, azt hiszi, mindenki mas orult meg korulotte. En nem tapasztaltam ilyet soha, pedig en is vezetek. Beteg vagy!
2023. júl. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!