Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem volt halálközeli...

Miért nem volt halálközeli élményem?

Figyelt kérdés

Sok-sok évvel ezelőtt fél óra alatt megittam majdnem egy liter vodkát… a lényeg annyi életveszélyes állapotba kerültem és majdnem az életemmel fizettem ezért a tettért. Kórházba kerültem ahol megmentették az életemet és azt mondták ha magamrahagynak akkor nem éltem volna túl.

Nagyon sötétségre emlékszem meg az életmentő beavatkozásból pár homályos foszlányra , de leginkább csak sötétség volt mint mikor alszom csak álom nélkül.

Egy másodpercre se voltam halott.

Mások akiket baleset ér vagy ilyesmi arról számolnak be hogy látnak fényt vagy szeretteiket de én semmit nem láttam. :D


Mi lehet ennek az oka?


Bocsi a hülye kérdésért csak úgy eszembe jutott!


26/n



2022. szept. 24. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Az hogy nincs a halál után semmi
Nem indult el a lelked sehová, nem volt esély valójában a halálodra akkor
Nem mindenkinek van élménye
Egyéb
18 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

A lélek akkor tud kiszabadulni, ha valamilyen szélsőséges esetben kilökődik a testből, vagy ha leáll a légzés és a szív egy rövid időre.

Az alkohol egy rossz "módszer", mert néhány embernél megnyitja a tudatot az alacsony negatív sík entitásai számára, kiszolgáltatja magát az illető elméje, ilyenkor jönnek hülye látomások, nem valós események, kiesett idő, öntudatlan cselekvés, és néha mintha más ember lenne, alacsony ösztönökből dolgozva.

Az alkohol a spirituális úton járóknak eléggé kerülendő lenne, lehetőleg csak minimális mennyiségben, ha muszáj.

2022. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az alkohol csak az oka volt annak amiért meghalhattam volna.


Arra is gondolok hogy esetleg nekem tényleg csak ez lesz utána, mármint a nagy büdös semmi, amit akkor “láttam”?


Sose hittem őszintén Istenben… nem tudok hinni benne.


26/n

Szilvi

2022. szept. 24. 14:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd hiszel a következő életben, ne emészd magad.


Dehogy, csak egyrészt nem haltál meg, másrészt nem tudtad a tudatosságod magasabb szintű hordozóba helyezni.

Az alkohol erre használhatatlan.

Meditációt javaslok, ha mindenképpen keresed a világ megértését.

2022. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

én azért ezt nem hívnám annyira halálközeli élménynek, úgy is kihánytad volna az összeset, max inkább kiszáradsz de ha iszol sok vizet akkor 1, nem száradsz ki 2, sokkal előbb kimegy a szervezetedből.


https://www.youtube.com/watch?v=t6VC7QApj6k


A net amúgy is tele van ilyen videókkal, és nem nagyon hallani hogy meghalnának, szerintem csak ijesztgettek az orvosok...


Ha kimennél ukrajnába és beállnál egy kicsit lövöldözni, az már sokkal inkább halálközeli élmény lenne és garantálom hogy megviselne :D


Meg milyen életmentő beavatkozásról beszélsz úgy mégis? Az hogy kimosták a gyomrod? Azoknak is kimossák a gyomrukat akik közel nem ittak ennyit... Ez szinte egy eljárás már ahogy látom. Nehogy azt hidd hogy itt kés alá fektettek felvágták a hasad és dobtak bele egy búvárszivattyút meg mittudom én mik járnak még a fejedben életmentő beavatkozás alatt :D


Én volt hogy úgy bevertem a fejem bukósisakon keresztül is hogy egy hétig kómában voltam, én sem láttam semmiféle hülye fehér fényt meg ilyeneket...

2022. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Grimfox ***** válasza:
76%
Nem voltál élettel összeegyeztethetetlen állapotban, csak olyan állapotban, ami előbb, vagy utóbb oda vezetne. A halálközeli élmény a halál pillanatában játszódik le. Esetleg lepereg az életed, ha hirtelen valami nagyon durva behatás ér. Az alkoholmérgezés nem hirtelen, hanem fokozatos, és lecsap. Nem vagy tudatodnál nagyrészt, így ha le is pereghetne az életed, nem észleled, mert a tudatod majdnem teljesen fel van függesztve.
2022. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert te sem tudod elhinni a jot és csak sötétet làttàl ..

Engem tesom mentett meg tág pupillàk gyenge pulzus .. gyogyszer és nemalvàs napokig és rosszakat is làttam.nem tudok hinni abba hogy nem akartalak kihasznàlni és csak ő is bàntott 10boldogtalan év..

Meg a hülye jelek..de nem csak ő még az univerzum is?az idézet a földön a macskàk ballagagàsi szallag leesik-igen nehéz életiskolàjàt csinàlt nekem..

2022. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert, nem voltál a közelében.
2022. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es, igen, az... borzalmas volt az egész , úgy is hogy nagyon kevésre emlékszem belőle, teljesen magamnál lettem volna akkor tuti nem engedtem volna! nincs az a pénz!
2022. szept. 24. 17:50
 9/20 A kérdező kommentje:
hát mondjuk tényleg egy pillanatra sem voltam halott. lehet hogy akkor rám is ugyanolyan jó vár majd utána, mint a többi emberre :)))))
2022. szept. 24. 17:53
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Max talàlkozunk a pszihiátrián :) vagy a detoxban :D
2022. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!