Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halálközeli élmények?

Szunyo37 kérdése:

Halálközeli élmények?

Figyelt kérdés

Halálközeli élménynél két világ köztt vannak, akik átélik?

Biológiailag, ha az agy leáll, és 5 percen belül nem élesztik újra az embert, akkor károsodik az agy ha sikeres az élesztés. Még is hallani olyat, hogy 40, 50 percig próbálják újraéleszteni az illetőt, És van hogy sikeres az élesztés, és az illetőnek vannak élményei. Szóval nekem nagyon kettős érzésem van, mert ha az agyműködés leáll, ninc keringés légzés, az már a végleges halál. Ennek ellenére sok esetben mégis visszajönnek többen a halálból 40, 50 perc után is. Megértenem ezt nehéz, tehát én úgy gondolom, hogy lehetséges,hogy nem csak egy biológiai test vagyunk. Bocs a fogalmazásért.


2021. febr. 27. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Akik visszajönnek azoknál nem áll le teljesen az agyműködés, ekg-val még kimutatható. Tetszhalottak napok múlva is felébredhetenek.
2021. febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma már nem hinném, hogy egy orvos ne tudná pontosan megállapítani a halál beálltát. Valamint napokig a hullaházban fekszik a tetszhalott? Ezt nem tartóm valósnak.
2021. febr. 27. 07:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégegyszer: Akiknek halálközeli élményük volt, azoknak az agyuk nem állt le teljesen, EKG-val gyenge agyi tevékenység még mérhető, annak ellenére hogy látszólag halottak és nincs keringés légzés. [link]
2021. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SZücsöm ***** válasza:

3-asnak igaza van. Sőt olvastam olyat is hogy valószínűleg a halál beálltát még nehezebb megítélni mint ahogy ma azt az orvosok gondolják. Pl. tudósok disznó agyak sejtjeit voltak képesek újraéleszteni.


Viszont a másik oldalon ott vannak a nővérek és a halálközeli élményt átélők történetei amik ha igazak akkor minimum gyanúra adnak okot. Pl. azok a halálközeli élmények amikor valaki + információval "jön vissza". Vagy Eben Alexander esete akinek az agya olyan sz*r állapotban volt (állítólag) hogy nem hogy nem is érzékelhetett volna semmit de olyan erősen mint ahogy leírta és olyan formában semmiképpen. + Az is érdekes hogy 1es nővérek már rengetegszer tapasztalták azt hogy pár páciens mielőtt elhunyna látomásban meglátogatják őket már elhunyt rokonok,barátok stb. Amikor a "betegek" ilyenről számolnak be akkor a nővérek már tudják hogy rövid időn belül elhuny az illető.

2021. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Erről beszélek. Mi, akik csak tudatlanúl írkálun itt. Arról senki nem beszél, hogy az egészségügyi dolgozók miket tapasztalnak. Ők azok, akik sokat mondhatnának. Persze nem kimondottan a nőgyógyászatra gondolok, habár ott is lehetnek ilyen esetek. Inkább az intenzív osztályok, vagy elfekvők, hospitekken, ahol végstádiumu betegek fekszenek.
2021. febr. 27. 16:37
 6/9 SZücsöm ***** válasza:
Tudtommal vannak olyan nővérek is akik soha nem tapasztaltak hasonlót. És még ha tapasztaltak is nincs kizárva hogy csak hallucináció az egész. Az meg hogy vannak olyan sztorik ahol + infóval tért vissza a páciens vagy igaz vagy nem. Én még nem tapasztaltam ilyet és nem is ismerek személyesen ilyen embert. Tehát marad a vagy hiszed vagy nem.
2021. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ilyennel viccelödnének, vagy csak kitalálják őket.Persze biztos vannak olyanok, akik soha nem tapasztaltak ilyesmit, mert a szakterületük más. Azért is írtam azt, hogy milyen területeken lehet tapasztalni a jelenségeket. Valamint vannak, akik nem mernek, vagy akarnak beszélni róla. Szakmailag nem nézik jó szmmel bizonyos kollégák. Tehát sok esetben magukba tartják inkább. Sajnos az én apukámnak is voltak élményei, jóval a halála előtt. Gyógyszerként morfiumos tapaszt kapott, és itthon volt nem kórházban. Anyám mesélte hogy egy öltönyös embert látott, és kérdezte, hogy ki volt az. Holott senki nem volt nálunk. Vezetékeket látott a padlon, és kérdezte, hogy milyen vezetékek azok. Lehet hogy a morfium volt az, de nem hinném, hogy akkora dózis lene egy tapaszba, hogy halucináljon. Ismétlem, ez nem a kórházba volt, hanem otthon.
2021. febr. 27. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem két világ közt van. Van olyan halálközrli élmény, amiben az ember kap egy saját valóságot( mint az álom), amiben élményeket kap. Ilyen pl amikor valaki jár a pokolban. Mivel a pokol feltételezése is istenkáromlás, ezek hamis tapasztalások, az egyén spirituális fejlődését segítik elő.

Máskor egy magasabb rendű valóságra kapcsolódik az egyin spiritje. Én személy szerint megkártam sz összes felettünk lévő dimenziót. Éreztem az ott "élők" szintjét, ahogy egy szint felett végtelen eygséget sugároznak, ahogy harmóniábanbélnek istennel.

2021. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Megmondanád kérlek, miért vagy hogyan tértél vissza?
2021. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!