Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Talàlkoztàl màr olyannal, aki...

Talàlkoztàl màr olyannal, aki előadta, hogy ő egy jó lélek, különleges képességekkel, de kiderült, hogy mégsem?

Figyelt kérdés

Talàlkoztam egy nàlam idősebb nővel, akiről azt hittem, hogy egy àldàs az életembe. Mindig sokat beszélgettünk, volt, hogy megfordított bennem dolgokat, vagy elindultak bennem dolgok, de igazsàg szerint ezek eddig is bennem voltak, csak legfeljebb az ő közelsége "ràkapcsolt". Sajnos a sors úgy hozta, hogy "szét kellett vàlnunk", azóta viszont nem ismerek rà, teljesen kifordult önmagàból, amialatt azt értem, hogy azok az értékek, amelyekről azt hittem, hogy ő tényleg képviseli, hazugsàgok voltak csak, mert teljesen màshogy cselekszik, olyan, mintha képmutató lenne. Nagyon csalódtam benne.


Ő mindig mindenkit megfigyel, kielemez, és mindenkinél okosabbnak tartja magàt, nagyon lenéz màsokat. Egyszer azt mondta nekem is, hogy ne haragudjak meg, de én is túl egyszerű vagyok. Azért mondta ezt, mert én lassabban jövök rà dolgokra, vagy nem figyelek oda, mert fàradt vagyok és sok rajtam a teher. Én egyébként egyàltalàn nem tartom magam együgyünek... Ő viszont azt gondolja magàról, hogy különleges, sőt természetfeletti képességekkel rendelkezik. Nekem utólag inkàbb úgy tűnik, mintha csak nagyon megtanult volna manipulàlni màsokat...


2022. okt. 2. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Legtöbb vallásos ember valamilyen szinten különlegesnek látja magát és a kapcsolatát istennel.
2022. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb materialista meg azért tartja magát különlegesnek, mert ők nem olyan “hiszékeny” emberek mint a sok vallásos ember.
2022. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akiről beszélek, ő nem vallàsos, inkàbb az ezoterikus vilàgban hisz. Azt hiszi, hogy ő különleges helyről szàrmazik, hogy sokkal jobb ember màsoknàl. Azért sem közeledik hozzám, mert úgy gondolja, hogy biztos, hogy nem neki kell.


Én meg vagyok keresztelve, de nem gyakorlom a vallàst. Azt elhiszem, hogy talàn létezhet az Isten is vagy Jézus is. Én nem ítélek el senkit a hite miatt. Vannak vallàsok, amikből megfog egy egy részlet. Én nem gondolom magam különlegesnek, de rossz embernek sem érzem magam.

2022. okt. 2. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Materialista vagyok és sosem hallottam másik materialista, hogy ilyet mondott.


Bár lehet vita közben amikor vesztesz ezt érzed.

2022. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki dönthet úgy, hogy a szerinte vagy egy filozófia szerint a legjobbat cselekszi és a legszentebb ember is lophat kenyeret, hogy etesse a családját. Nekem is van különleges képességem, mégpedig lehetetlen helyzetekből valahogy mindig kijövök és egyszerű dolgokat meg megszopom xd
2022. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!