Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodok vele az utóbbi...

Miért álmodok vele az utóbbi időben egyre gyakrabban,pedig két éve nem is találkoztunk,nem is beszélünk ?

Figyelt kérdés
Pár hetente elő kerül az álmaimban egy ismerősöm . Van ,hogy egyedül de volt már rá precedens ,hogy valakivel együtt akit személyesen nem ismertem csak látásból !!! 2 Éve nem is beszéltünk egyáltalán ,semmi kontakt nincs köztünk de nem is futottunk össze azóta sehol !! Teljesen irráálisnak tartom az egészet ,mivel egyáltalán nem is szokott az eszembe jutni a pasi !!És már észre vettem mindig mást álmodok,de amire emlékszem ,hogy ő ott van . Valaki el tudná ezt nekem magyarázni miért történik ?( A semmi értelme stb... nem erre vagyok kíváncsi!!! )Köszönöm szépen !!!
2022. okt. 23. 10:53
 1/1 anonim válasza:
Biztos azért álmodsz róla mert hiányzik neked vagy mert szeretnéd őt újra látni. Nekem is vannak ilyen álmaim akit már nagyon régen láttam és felbukkan elég sokszor az álmaimban. Azt tanácsolom neked, hogy próbáld őt felkeresni és beszélgess vele újra. Mondd el neki az érzéseidet. De ha nem szeretnél vele beszélgetni akkor nem muszáj.
2022. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!