Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szinte minden idegen ember...

Szinte minden idegen ember akit megismerek azt mondja "Annyira ismerős vagy nekem! " vagy "Találkoztunk már? ". Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Eleinte csak azt hittem hasonlítok valakire, egy színésznőre vagy akárkire. De egyikük sem tudja megmondani pontosan mi is olyan ismerős rajtam. Viszont azt is mondják nem hétköznapi az arcom de akkoris ismerős maga a lényem ami kissé fura és sok-sok kérdést vet fel bennem. Lehet ennek valamilyen természetfeletti oka?

2016. febr. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy nem mutatsz képet nem tudjuk eldönteni, hogy nagyon hétköznapi vagy-e. Vagy valakire hasonlítasz.
2016. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kis szürkék...Akiket mindenki látott már, képen, tehát ismerős, de nem biztosak a találkozásban, mert az eltérítés során törölve lett az emlékezetük.De homályosan azért ismerős vagy nekik.Mi titeket hívunk idegennek.
2016. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja próbáld meg felidézni, hátha nem vagy e egy idegen! Lassan majd homályos képek fognak felbukkanni, pl szürke laboratóriumi folyosókról, ürhajóról és akkor már tudhatod hogy közel vagy. De a szürke pofát, fekete szemet, az arcot az aurádon (vagy a semmibe de mint magadat) sokkal nehezebb meglátni, azt az emléket törlik a legjobban :D
2016. febr. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olyan ismerős az írásod... Valahol beszélgettünk már? Nagyon ismerősnek tűnsz, de komolyan nem tudom, hogy honnan
2016. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!