Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van-e itt olyan, aki ismeri...

Van-e itt olyan, aki ismeri az ikerlángját, vagy kapcsolatban van vele?

Figyelt kérdés

HA NEM HISZEL BENNE, KÉRLEK, MENJ TOVÁBB!


Melyik fázisban vagytok éppen? Miken mentetek eddig keresztül?

Ha szeparálódtatok, milyen veszekedések voltak köztetek?


2022. nov. 11. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, hogy ismerem-e az ikerlángomat. Honnan tudhatom meg, hogy ki az? Egyáltalán egy van csak belőle? Ha meghal, akkor lesz helyette másik?
2022. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Találkoztam egy ilyen személlyel, akire ezt mondanám. Még sose éreztem ilyen vonzalmat senki mellett. Mintha egy fekete lyukba zuhantam volna, ill. fekete lyuk felé, és mintha az idők kezdete óta ismertem volna őt. Plátói szerelem volt köztünk, én nem bírtam a feszültséget, ő meg nem tudom mit akart. Lehet jobb nem is tudni. Majd a következő életünkben :)
2022. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

is is.

Sokat szeretgettük már egymást. Sok dolgot tudunk egymásról. Kommunikáltunk már keveset. De fizikailag még nem találkoztunk.


Hát 3 fázis van. Amikor nem tudunk egymásról, amikor tudunk egymásról, és amikor egyesültünk. Jelenleg a másodikban vagyunk.

2022. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2es ez az én szövegem.. :)

Akkor elmeséled az àlmod?

2022. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mit jelent forditva ülni a lovon?
2022. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen,én ismerem! 1éve és 4 hónapja vagyok vele együtt,viszont ez az ikerláng téma nagyon túl van spirázva,rengeteg az illúzió az emberek fejében,sajnos ezért is van az,hogy kevesen találják meg a párjukhoz vezető utat is,rengeteg a tévhit a témával kapcsolatban!
2023. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!