Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez milyen tudatállapotnak...

Ez milyen tudatállapotnak felel meg? Voltam "valahol"? Vagy egyszerűen szétvegyszerezték az agyam és semmi extra?

Figyelt kérdés

Műtétnél altattak (gázzal). A műtét során semmi tudatom nem volt, teljesen kiesett az egész. De felébredés előtt (a műtőből kifelé már így voltam) valami végtelen nyugalom állapotában voltam, nem volt testem, hanem csak egy világoskék ködnek éreztem magam. Ugyanakkor érzékeltem mi történik, de pontosabb szó lenne, hogy egyszerűen csak tudtam róla. Hallottam, hogy szólítgat az aneszteziológus, de annyira nem érdekelt. Semmi se érdekelt, úgy éreztem, hogy sose kerülök már ki ebből az állapotból, és annyira jó volt. Aztán felébresztettek és nagyon mérges voltam és egész nap rosszkedvű emiatt. A páromnak elmeséltem, hogy mit "láttam" és kiderült, hogy bár voltak keverések, nagyjából pontosan tudtam mi van körülöttem. Azóta volt még két műtétem, de nem volt hasonló élményem, csak teljes kiesés, aztán felébredés (mind a kettő már vénás altatás volt, nem gáz).

Amit átéltem megfelel valamilyen tudatállapotnak? Vissza lehet oda jutni meditációval?


2022. nov. 17. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyne, ez halálközeli élmény.

Nem kell megijedni tőle, nem csak életveszélyben jelentkezhet, hanem például ilyenkor is.

2022. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állítólag minden olyan tudatállapot, amelyet valaha megtapasztaltál, felidézhető. Tehát igen, meg tudod élni újra, altatás nélkül is.
2022. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!