Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez semmi extra, vagy tényleg...

Ez semmi extra, vagy tényleg képesség?

Figyelt kérdés
Kislányként is megéreztem dolgokat,de két évvel azelött is amikor barátkoztam egy srácal aznap lett volna talalkank meg is beszeltuk,hogy találkozunk a buszon,de nem jött olyan ideges lettem,de akkor már sejtettem hogy talán valami baja lett és korházba került igy is volt.Megéreztem már akkor is,pedig nem foghatom arra,mert ismertem vagy hogy szoros visszonyba álltunk.Szerintetek mi a véleményetek nektek is van ilyen vagy ehhez hasonló történetetek

2016. máj. 13. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
De mar szeretem a Jicikat
2016. máj. 13. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg értelmes mondatokat megfogalmazni és utána tedd fel újra a kérdésedet.
2016. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Legoman ***** válasza:

Semmi extra.

Megérzés az egész. :)

2016. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt mondják úgy, hogy ráhibáztál. Fiatal koromban nekem is voltak hasonló megérzéseim. De mert az évtizedek alatt semmi nem jött ki belőle, azért tudom, hogy az ehhez fűzött mendemondák puszta kitalációk. Majd 40-50 év múlva rá fogsz jönni Te is, ha addig be nem dilizel. Aki idősödő korára még mindig hisz ezekben a badarságokban azok egytől egyig mind dilisek.
2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!