Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A spirituálisan fejlett...

A spirituálisan fejlett embereknek miért van egy jellegzetes kinézete?

Figyelt kérdés
Nem akarok konkrét személyről csatolni képet. De ahogy kb. a sátánt szokták ábrázolni, az ahhoz hasonlító emberekről van szó. Ha ilyen emberrel találkoztam, azt vettem észre, hogy mindannyian spirituálisan tudatosak voltak.
2022. nov. 21. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Mert drogosak. Raszta haj, igénytelen külső. Mind egyivású
2022. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
83%

Egy olyan, spirituálisan fejlett emberrel sem találkoztam, aki akár csak kicsit is hasonlítana a sátánábrázolásokra, pedig már húsz éve foglalkozok a témával, és elég sok emberrel találkoztam már.

Akik sötét dolgokkal foglalkoznak, azok szoktak ilyen kinézet elérésére igyekezni. De az inkább a spiritualitás ellentéte, a szellemi sötétség felé hajlás.

2022. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kecskeszakáll, ami elég jellemző rájuk, a többi dolog viszont nem alakított.
2022. nov. 21. 11:05
 4/13 A kérdező kommentje:

1

Nem, nem raszta hajú egyikőjük sem. Az valami más műfaj lehet :D

2022. nov. 21. 11:13
 5/13 Grimfox ***** válasza:
82%

Igen, ezt inkább a sötétebb ügyletekben gondolkodókon láttam. Ott tényleg gyakori a kecskeszakáll. Bár ilyen témában érdekelt nőknél még nem láttam.

Viccet félretéve, aki komolyan, és ténylegesen spiritualitással foglalkozik, azt nagy eséllyel észre sem veszed az utcán. Ha közelebbről megismered, csak akkor derül ki, hogy ja, amúgy elég komolyan beleásta magát, és sokat tud.

2022. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Mindig lesznek olyanok, akik a külsejükkel akarják felhívni a figyelmet magukra. Illetve, ha pénzért szolgáltató "spirituálisok" vagy "mágusok" azok, akiket láthattál leginkább és tudod róluk, ők főként adnak a külsőre ebből a szempontból, igyekeznek minél inkább úgy kinézni (esetenként direkt félelmetesen is), hogy legalább a külső bizonyítsa a tudásukat, ha más nem is bizonyítja. Aztán ott vannak azok az emberek, akik implantátumokat ültetnek be maguknak, hogy az szarvnak látszon, vagy épp gyíknak akarnak kinézni ezzel, stb. közülük is van, aki spirituálisnak tartja magát.

Viszont ahogy én megfigyeltem, a valódi spirituális emberek mindig nagyon szépek, kívül és belül is, van egy megnyugtató kisugárzásuk és bizalmat érzel feléjük, ezért nem valószínű, hogy valóban találkoztál már volna ilyen emberrel.

2022. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ezek mind férfiak. A női megfelelőjükre még nem figyeltem, hogy azokra milyen kinézet jellemző.
2022. nov. 21. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

A lélek alkímiája aspektusából ez a feketedés utáni lét és tudatállapot ami természetes nyomot hagy a külsőn...lehetnek jellegzetességek amiket féltudatosan magára ölt az ember,hogy az energiákkal könnyebben tudjon azonosulni,de a kecskeszakáll nem tartozik ehhez....Amikor a lélek alászáll a démoni síkokra a megismerés és végső megértések megszerzéséért,hogy a fehér bundáját bemocskolja és denevérszárnyakra cserélje,hogy legalább repülni tudjon..


#2 Képzelem eddig milyen réteggel találkozhattál..Szóval te még k@rva messze vagy attól,hogy a kisimult külsőt különválaszd a valódi tudatosságtól...Csak egy hatalmas sárga hasat látok előretolva amikor téged olvaslak,mint a spirituális ego buktája...de majdcsak kipukkadsz..

2022. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom,hogy Rszputyin a ideál,de inkább valami hasonló,mint a dalai láma mindig mosolygó ostoba majomképe..
2022. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hétköznapokban rock badás ruhákat hordok és feketét, mert az ilyen jellegű zenéket szeretem, egyébként meglepődnél hány spirituális metál szám van, aminek van értelme, mellesleg jelenleg itthon egy jóga nadrágba és fürdőköntösbe vagyok, edzésen meg edző ruhába szoktam lenni, munkába meg munkaruhába, bárki hordhat bármit, még pápát is látni síruhába olykor.

Bár szerintem az is kemény elképzelés, hogy aki death metálosnak öltözik az gonosz, sőt olykor állatvédők is vagy csak szimplán elvont lelkek, persze nyilván van köztük is drogosok, bár melyik stílusba nincs?

2022. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!