Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet rejtett jelentése ?

Lehet rejtett jelentése ?

Figyelt kérdés
Néha amikor biciklizem hírtelen megcsapja az orrom egy érdekes férfi parfümre emlékeztető édeskés illat. A legfurcsább pedig az az egészben, hogy ilyenkor amikor ez történik mindenkitől távol vagyok és rajtam sincsen parfüm. Érdekes! Vajon ez valamilyen misztikus dolog lehet ? Mit akarnak ezzel üzenni nekem?

2022. dec. 3. 23:19
 1/3 ludicrousSpeed ***** válasza:
23%

"Vajon ez valamilyen misztikus dolog lehet ? "


Semmilyen.


"Mit akarnak ezzel üzenni nekem?"


Semmit.

2022. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyos energiák,- jelenlét, ilyen illat-visszhanggal járhat, csak általában nem vesszük észre. Engem is szokott néha betalálni egyfajta negatív, füstös illat, stb.

Ha ez kellemes, akkor lehet hogy egy pozitív entitás kísér, néz rád ilyenkor 🤔

2022. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Vagy az is lehet hogy arra fújt valami random illatot a szél és még épp elkapja az orrod..

Ja nem bocs biztos üzenni akar az univerzum,a negatív füstös illat is egy téged kísérő entitás,véletlenül sem füst:D

2022. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!