Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent vámpírral álmodni?

Mit jelent vámpírral álmodni?

Figyelt kérdés

Egyik álomfejtőben sem találtam meg a neten...

A vámpír nem bántott csak egy réten feküdt, majd az úton átsétálva mögöttem (rám se nézve)bement egy temetőbe és megállt a sírok előtt, majd utánna ment 2 (nem emlékszem már rendesen, hogy ők is vámpírok voltak-e) ember. És azt éreztem, hogy bántani akarják. Maga az egész álom félelmet keltett bennem.


Tudja valaki, hogy mit jelenthet? Esetleg álmodott már valaki hasonlót?


2010. okt. 1. 11:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a vámpír egy szőke kislány volt, és a két vámpír(?) akik utána mentek felnőtt férfiak.
2010. okt. 1. 11:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Szőke kislány-vámpírral álmodni, akit felnőtt vámpírok kísérnek - jelent - lelkiismeret furdalást egy jövőbeli cselekedetünkért, amikor is egy szakállas öregasszonyt akarata ellenére fára mászni kényszerítünk, és ott heavy metal számokat énekeltetünk vele. (forrás: progresszív álomfejtő gyűjtemény.)
2010. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez jó, tetszik. azért köszi:D
2010. okt. 1. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem kéne annyi tévét nézned meg kezdesz megőrülni.
2010. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem idétlen válaszokat kértem, hanem értelmeseket. Nem vagyok már 14éves, és az Alkonyatot se szeretem még mielőtt valaki ezzel kezdené.

Néha megszoktam nézni mivel kapcsolatos az álmom, ha olyat álmodom..de ezt most nem tudtam megfejteni. Ezért kértem segítséget...

2010. okt. 1. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:

SEMMI JELENTÉSE!

Remélem segítettem:)

2010. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes a vámpír benne szokott lenni a netesgyüjteméynekben...

Na de lehet hogy a vámpírkislány egy ismerősödet jelenti nincs esetleg egy különleges lány az életedben? valaki akit különösnek tartassz? lehet ő van veszélyben...

2010. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én már vagy 7-szer álmodtam vámpírral.

Szereted a vámpírokat?

Mert lehet attól is.

2011. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is állmondtam már vámpírral .Azt h sétáltam a sötét erdöbe és farkasokkal találkoztam felmsztam egy nagy fára és ott volt egy vámpír de a farkasok nem engedték h lejöjjek ..és éreztem ahogy a vámpír beleharap a nyakamba..éreztem mennyire fáj...
2011. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!