Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tud hiteles...

Van itt olyan aki tud hiteles előző élet utaztatót vagy valamilyen féle sorselemzőt ajánlani itthon, aki választ tudna adni kérdésekre?

Figyelt kérdés

Akár privátban ajánljatok valakit légyszi

Régóta szerettem volna itt kérdezni de eddig nem mertem mert így online is ciki

Nagyon szeretnék elmenni valakihez aki spirituális szempontból közelíti meg a dolgaimat, de tudom hogy nagyon sok a kókler és nem tudom kiben bízzak

Lehet kicsit negatív értelemben elfogult vagyok magammal kapcsolatban de kb úgy érzem megszállt már egy démon

Ráadásul az elmúlt 3 évben általam nagyon szerencsés emberekkel is olyan dolgok történnek hogy a hajam az égnek áll. Mintha most mindenki megbűnhődne minden bűnéért.

Volt akinek a gyereke halt meg, volt aki börtönbe került, volt akinek a testvére halt meg, persze ilyenek történtek eddig is, de most minden nap csak ezt látom.

Én speciel a nagyon peches embertípus vagyok és már minden nap rettegek hogy mi lesz a következő percben.

Ma például úgy estem el a szoba közepén(mintha valamilyen láthatatlan erő ellökött volna) hogy 2 centire volt a szekrény sarka amibe ha beütöm a fejem akkor lehet ott vége is lett volna. Ez volt az utolsó csepp. Van aki tud ezen segíteni vagy törődjek bele és ez a sors?


2022. dec. 22. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Neked szimplán az a problémád, hogy nem tudod kezelni, kiszámítani a téged ért problémáidat és ennek ezért egy misztikus okot adsz. Ha szerencsétlen vagy az nem oldható meg előző életes utazgatással. Valamint nem azért vagy szerencsétlen mert megszált egy démon, hanem mert szerencsétlenségek történnek az emberekkel (csak van aki talpraesetebb, vagy aki balf@szabb, van akinek jobban összejönnek a dolgai, van akinek kevésbé).

"Mintha most mindenki megbűnhődne minden bűnéért."

Elárulom hogy mindenkit ér valami csapás, még a bűntelen, jó embereket is. Ez nem sors, nem bün és bünhődés, nem azért ér csapás mert előző életedben rosszalkodtál, hanem mert az élet egyszerűen ilyen, nem tudsz mindent kiszámítani.

2022. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Az előző élet(ek) hitelesen nem bizonyított(ak).

Tehát bárki, aki htelesnek mondja magát az előző élet(ek)be utaztattással, nem lehet hiteles.

Vennél-e jegyet Atlantiszba utazáshoz, még ha sokan hitelesnek tartanák is ai idegenvezetőt?

2022. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Régóta szerettem volna itt kérdezni de eddig nem mertem mert így online is ciki"

De pont azért ciki, mert a többségi társadalom szerint butaság is.


"Ma például úgy estem el a szoba közepén(mintha valamilyen láthatatlan erő ellökött volna)...

Ez nagyon sok idős emberrel előfordul.

Volt olyan öregúr, aki befejelte a lapostévét, be is tört a LCD. De ő legalább megúszta.

A rokonai nem láttak bele semmi különöset, korral járó betegségei voltak.

2023. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Előbb kimaradt, azokra az időskori eszméletvesztésekre utaltam természetesen, amikor hirtelen se kép, se hang. Akinek ilyen agyi, keringési problémái vannak, kivédhetetlen.
2023. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!