Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szinte mindig akkor történik...

Szinte mindig akkor történik valami baj, mikor egyedül vagyok itthon. Lehet ennek valami különös oka?

Figyelt kérdés

Ezek nem olyan dolgok, amikről tehetnék, vagy megakadályozhatnám.Tehát nem lehet azt mondani, hogy bénázok, szerencsétlenkedek és azért.Példák: belecsapott a villám a házunkba, kiszakadt a zsinór a redőnyből hatalmas zajjal és tönkrement az egész, holott napokig nem nyúlt hozzá senki.Kigyulladt a számítógép, bejött egy rakás darázs a szomszéd ablaka alól, mikor a hajnali sötétben kinyitottam az ablakot (a sötét miatt nem láttam, hogy ott mászkál egy rakásnyi az ablakon és be akarnak a fényre jönni).És még sorolhatnám.Van ilyen kollégám is, ha ő van bent a cégnél, mindig akkor van valami.Pl csőtörés, vagy valami rendbontás, üveg törés, stb...De nem a közvetlen közelében, tehát nem általa, csak épp aznap történik valami nem szokványos, rossz értelemben.Már ő is észrevette...

Vajon lehet ennek valami különlegesebb magyarázata? Esetleg valaki van hasonló tapasztalattal?


2018. febr. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán te vagy a legtöbbet otthon ? Akkor a valoszinűsege is nagyobb hogy veled tortennek
2018. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Nekem pl a munkahelyeim szűnnek meg (!) 2-5 év után. (csőd, szétválás/összeolvadás, stb, és pár eset volt, hanem ha az iskolákat is számoljuk, >10)

2018. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
" és pár eset volt, " -> " és NEM pár eset volt, "
2018. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Murphy. Én is jóban vagyok vele. :-)))
2018. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És olyasmiről nem lehet szó, hogy van valami láthatatlan a közelünkben, ami ártani akar? Például ahogy vannak (állítólag) őrangyalok, valami hasonló, csak ez rossz szándékú, de végig követi az embert az életben.?
2018. febr. 26. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!