Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Családállítás - hisztek ti...

Családállítás - hisztek ti ebben? Akik voltak ilyenen, lett eredménye?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 18:47
1 2 3
 21/25 NTBS ***** válasza:
37%
Én meg nem próbáltam, így nem véleményezem.
2022. dec. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
18.: Akkor hasonló, mint a mi családunk, és határozottan azt mondom: ne, ne, ne és ne! Én majdnem bekattantam ettől a sarlatánkodástól, mikor az állító közölte, hogy az a legfontosabb, hogy anyám megszült, minden más pedig másodlagos (mindezt bántalmazott gyerekként kaptam meg). Ergo ki nem sz.rja le, megszült, innentől azt tehetett velem, amit akart, a szülés ténye feljogosítja rá... Jah, meg hogy azért volt a nyakamon a köldökzsinór, mert fel akartam kötni magam. Amúgy jah, a csoportban szinte mindenkinek elhalt ikre volt, tök mindegy, mivel ment oda: abortusz, túlsúly, vetélés, nemi identitás, stb.
2023. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%

22 hat ez nem hangzik jól

De nem lehet hogy csak nem jó helyre mentél?

Én hallottam asztologust is ezt ajánlani

Sőt pszichológust is hallottam erről beszélni


Nyilván valamivel le kell tudni azt ha szar családba születtél, valamit mondaniuk kell rá


Egyébként ebből nincs kiút, most egy pszichológus is mit tud mondani arra ha bántalmazott vagy? Semmit

2023. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%

23.: Tévedsz, mert de, tud, átbeszéli veled azokat a részeket, utólag segít feldolgozni az egészet, és pont, hogy abban erősít meg, hogy nem a te hibád volt, te voltál a gyerek, a kiszolgáltatott fél, nagyon nem ezt érdemelted, nem pedig azt, hogy kb. úgy kell neked, kellett neked odaszületni.


A baj azzal van, aki ilyeneket mond, mert egyrészt full tudománytalan, másrészt sarlatánkodás. Egyébként sajnos nem egy no name embernél voltam családállításon, és ahogy elnézem, itt is nem egy embernek van rossz tapasztalata.

2023. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%
16.: Nem fog mind arra jutni, nagyon nem. Főleg, hogy a családállításon kitalált problémaforrásnak sokszor semmilyen tudományos alapja nincs. Szerinted mi tudományos van abban, hogy minden problémád az elhalt ikred miatt van, kb. az is, ha reggel bevered a lábad egy kőbe, plusz már babaként fel akartad magad kötni anyádban a zsinórral? Mert nekem ilyen f.szságokat mondtak... 22-es voltam.
2023. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!