Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki(k) elolvasnák az...

Valaki(k) elolvasnák az írásaim és véleményeznék?

Figyelt kérdés

Nem merem senkinek se nagyon megmutatni őket, pedig régóta írok és szeretem. Örülnék ha valaki megmondaná, milyennek érzi az írásaimat. Van köztük novella, szatíra, paródia, meg tanítóbb jellegű, meg magyarázó cikk is, de a novellákkal kezdeném.

Rövidek és pörgősek, mivel én is a gyorsaságot szeretem és a lényeget, tehát nem egy sablonos, lassú bevezető, meg hosszú felvázolás, ilyenek.


Azért ezotériába írom, mert inkább a spiritualizmusra nyitott emberekre lennék kíváncsi mert ilyen jellegű dolgok is vannak benne. De nem szélsőségesen ilyen szerintem, nem angyalok meg ezek, inkább valóság megkérdőjelezések, tudatosság. Szóval bárkinek szívesen elküldöm.


Egy blogom is van, azt annak küldöm, akinél látom hogy jobban érdekli.


Szóval, nagyon szívesen várom a kommenteket vagy privátokat, és hálás lennék érte. Esetleg olyan FB csoportokat is fogadnék ahol ez okés, bár oda se merném annyira beküldeni szerintem.



2022. dec. 25. 23:31
1 2 3 4
 1/40 Lucifer-666 ***** válasza:
75%
Nekem küldheted. Az ezotériának pont itt van a helye és nem a valóságban.
2022. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd fel valamilyen fájlmegosztóra és küldd el privátba, akit érdekel.

Ide is tudsz regisztrálni: mediafire

2022. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jöhet, dolgoztam könyvkiadónál.
2022. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet a link
2022. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Nxs ***** válasza:
100%

Hmmm érdekes .

De elöbb érdemes lenne publikálni valahova , ne hogy behúzzák valamelyik ötleted

2022. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Ezek nem annyira kidolgozott szövegek, nem egy-egy nagy ötletre akarok építeni, hanem olyanná akarok válni, aki mindig képes minőségi ötleteket gyártani. Azért köszönöm a tanácsot.
2022. dec. 26. 01:10
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldheted, érdekel!
2022. dec. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is kérem az írásaidat, nagyon szívesen elolvasom őket.


Érdekelnek :)

2022. dec. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elküldheted, - egy ideig én is írogattam anno és akadtak benne jobb minőségű alkotások is. Van valamennyi gyakorlatom a dologban, szóval, örömmel várom a műveidet. :)
2022. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvem kritizálni mások szíve csücskéit,volt benne részem eleget...Nem is értek hozzá egyébként csak azt tudom megmondani,hogy tetszik-e vagy sem de azt nagyon határozottan..Ha ez is elég akkor szívesen elolvasnám és megköszönöm ha küldesz nekem... :)
2022. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!