Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elolvasná és véleményez...

Valaki elolvasná és véleményezné a történetemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Írok egy AHS fanfictiont (kérlek, ne lépj vissza!), de nem tudom, jó-e. Éppen ezért szeretném, ha véleményeznétek a prológust. Ha kell, elküldhetem a többi részt is, ami kész van.

Jó olvasást! :)


hülye

Kérlek, kifejtett választ írjatok, amiből tudok tanulni is, ne csak annyit, hogy "szr vagy" vagy "teccett"!


2016. okt. 2. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég tömör ez az egyszavas prológus, a véleményem pedig szintén hülye.
2016. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak van benne néhány "trágár kifejezés", ezért nem engedte elküldeni, és már az egészet átnéztem, de még mindig nem engedte elküldeni, gondoltam, emiatt nem engedi, és megpróbáltam, és engedte... De elküldhetem, ha érdekel, csak nem tudom, mi a baja a GYK-nak...

Amúgy ment a zöld. :D

2016. okt. 2. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ok...

Még van belőle?

2016. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Elküldtem. És ment neked is a zöld! :D
2016. okt. 2. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel a prológus, de amúgy mi az az AHS? (Persze ha fogalmam sincs, eleve kiestem, hiszen nem érteném a fanfictiont, de azért szeretném tudni.)
2016. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az AHS egy sorozat, az American Horror Story rövidítése. Amúgy a sorozatko alapján íródott fanficek érthetőek, mert van külön cselekmény is. Legfeljebb annyi, hogy ha olvasás után kezded el nézni, néhány fordulatról már előre tudsz, esetleg csalódsz, mert azt hitted, ami a fanficben volt, az a sorozatban is úgy van.
2016. okt. 3. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
*Jelentkezik* ^^
2016. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!