Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért volt neki ilyen fura a...

Miért volt neki ilyen fura a játék?

Figyelt kérdés

YouTube-on van egy overcooler nevű felhasználó akinek néztem a GTA 3 PS2 speedrunját. Elég érdekes dolgok történtek benne játék közben:

Többször lefagyott neki a játék volt, hogy textúrahibásak voltak az utak vagy az épületek, volt hogy csakúgy eltűnt előle az út miközben ment és alá be lehetett látni és kékség volt. Fura hangokat lehetett hallani közben, de ezek nem a szokásos játékhang voltak olyan mintha mély dudálások hallatszódnának, kerékcsikorgatások voltak, karakterek hangja le volt némítva.

Ez az overcooler mindig szidja a GTA játékokat b*zdmegol, k*rvaanyázik, és rasszista megjegyzést tesz fekete játékszereplőkre, hogy "d*göljön meg ez a sz*rházi f*ka" stb.

Ez egy nagyon fura technikai hiba lehetett? Vagy valaki/valami jelzett neki játékon keresztül hogy ne viselkedj így mert elátkozom a játékodat?



2022. dec. 27. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Egy elég fura technikai hiba volt.
Valaki/valami csinálta ezt a játékával.
6 szavazat
 2/6 anonim válasza:
100%
Az emulátor simán nem tudta a fájlokat elég gyorsan előhúzni, amitől a textúrák nem töltöttek be. Ne gondolj bele zöldségeket.
2022. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ezt easter eggnek hívják.
2022. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rasszista kijelentéseket tesz az nem a játék technikai hibája.

Jómagam feketeként is sokáig úgy gondolkodtam hogy ez biztos csak valami bug és ha restartolom a gamet akkor ugyanolyan lehetek mint bárki más, de ez nem erről szól. Ma már tudom, hogy amit átadok a jövő generációjának az nem más mint az éjszaka színe.

2023. márc. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Szerintem valaki belenyúlt.
2023. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem eredeti jateka volt
2023. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!