Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretsz ide tartozni?

Szeretsz ide tartozni?

Figyelt kérdés
A Földön és az emberi életbe?

2023. jan. 10. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Is-is
54 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Miért kérdezed?
2023. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén? Hiába lehet megtalálni a szépet ebben a világban, én nem tudom magam ide tartozottnak hívni. Csupa alacsony tudatszintű ember harcol azért, hogy birtokoljon dolgokat, mert birtokolni akar dolgokat, és ehhez jön ide, aki átlátja ennek a fejlődés szempontjából szükséges rendszernek a működését, onnantól feleslegessé válva számodra, mivel te már egy összetartóbb és emberibb, önzetlenebb világban hiszel, ami itt nincsen.
2023. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne az opció?
2023. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Szeretem a Földet, és szeretem az emberi létét, de nem szeretem, hogy milyenné formálták az életünket (ide értve ezt az ember minden élőlény fölött dolgot, a jelenlegi munka rendszert, az értékrendünket), de ezekre azt se mondható, hogy a mai ember találta ki, mert hosszú folyamatok vezettek idáig. De eközben szeretem megfigyelni az embereket (is), a társadalom működését. Csak néha azt érzem, nem vagyok ide való, aztán azt, hogy senki se, mert ez egy olyan színjáték, amit ugyan mi játszunk, de csak kevés beleszólásunk van a forgatókönyvbe. Viselkedünk, ahogy viselkedünk kell, nem pedig, ahogy természetes lenne.
2023. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Mióta leléptem Magyarországról, szeretek. Otthon öngyilkos akartam lenni évekig.
2023. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez egy börtönbolygó

Szűk kivétel van

2023. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Börtönbolygó? Fenébe, épp a Szaturnusz egyik holdjára készültem volna menni.

Egyébként szar itt, csak lenne már vége.

2023. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Tehetsz róla hogy vége legyen
2023. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

"Bortonbolygo" volt. Most alakul at. Ezert a sok balhe.

A csendes lemondas nem segit, a kolletivra, annak valtozasara csak aktivan lehet hatni.

2023. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem nagyon választás kérdése a dolog, szval ez van ezt kell szeretni.
2023. jan. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!